Toon posts:

[ISA server 2k] met VPN dialer connecten

Pagina: 1
Acties:
  • 62 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

ik heb een dringende vraag. Wij maken gebruik van een Cisco VPN Client om contact te maken met servers van klanten van ons. Alleen sinds de installatie van ISA server op ons netwerk lukt dit niet meer omdat de firewall het verkeer tegen houd.

We hebben een lijst met poorten en protocollen die we open moeten gooien maar helaas, hij komt er nog niet doorheen. Nu is mijn vraag, is het mogelijk in ISA server 2000 om verkeer naar een bepaald IP adres helemaal open te gooien? Dus de bedoeling is dat al het verkeer naar adres xxx.xxx.xxx.xxx (internet adres) word gewoon helemaal geaccepteerd door de ISA server.

Ik hoop dat iemand mij kan helpen, want nu moet ik de hele tijd via onze Router contact maken naar die server, en dat is niet fijn aangezien ik dan of 2 statische ip adressen moet hebben of telkens mijn ip adressen moet veranderen.

Alvast bedankt.

Verwijderd

Topicstarter
En zoals gewoonlijk heb ik weer eens niets aan de zogenaamde "tweakers"........

  • smooc
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 10-07 09:48
Verwijderd schreef op 03 March 2003 @ 13:17:
En zoals gewoonlijk heb ik weer eens niets aan de zogenaamde "tweakers"........
Tsk tsk, kies dan ook voor een serieuze oplossing ipv ISA server, z'on brak produkt (afgezien van Proxy 2.0) heb ik zelden gezien.

  • Xandrios
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 04-08 20:06
Verwijderd schreef op 03 March 2003 @ 13:17:
En zoals gewoonlijk heb ik weer eens niets aan de zogenaamde "tweakers"........


Sure joh...

[edit]
hier stond iets heel lelijks ;)

[ Voor 19% gewijzigd door Xandrios op 03-03-2003 13:28 ]


Dit topic is gesloten.