Toon posts:

Tot gisteren had ik een netwerk van die uit 3 computers best

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

Tot gisteren had ik een netwerk van die uit 3 computers bestaat.
1. (host) : AMD XP 2400+, 60GB, 512 MB, XP prof NL (heeft directe toegang tot internet) / internet security norton firewall + xp firewall
2. (laptop) : AMD XP 1500+, 30 GB, 256 MB, XP home GB (internet via host (1))
3. (compA): Intel Pentium III 733, 512 MB, 15 GB Windows ME (internet via host(1))

Gisteren wilde ik foto's van een map op compA naar de host verplaatsen. Die lukte wel na het opnieuw instellen van thuisnetwerk ;) . Alleen toen ik de wizard had afgesloten en op compA verbinding met het internet wilde maken lukte dat niet meer :(. Toen ik later de laptop aansloot op het netwerk bleek deze ook geen verbinding meer te maken met het internet.

Ik heb op zowel de host als op de laptop meerdere malen de wizard voor een thuisnetwerk alles laten instellen. Maar helaas :'(. Normaal gesproken moet ie het wel weer doen na de wizard maar nu dus niet.

Kan iemand mij aub helpen....

Groet,

edje 8)7

ps. als je meer info omtrent besturingssystemen of iets dergelijk nodig heb dan hoor ik dat graag.

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2003 14:05 ]


  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 11:57

Jazzy

Moderator SSC/PB/AI

Moooooh!

Welkom op GoT. Ik ben welliswaar geen modje maar raad je wel aan om eerst even wat FAQ's te lezen en het dan nog een keer te proberen.

Opnieuw instellen van wat eigenlijk?

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Verwijderd

Topicstarter
okee :),

ik snap niet wat ik in de fag's moet zoeken :(

[ Voor 79% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2003 14:09 ]


Verwijderd

Ik zal beginnen met: "welkom"

Over de FAQ's: In deze FAQ's staat beschreven hoe dat je je eigen moet gedragen bij GoT. Welke informatie je moet vertellen en waar je het beste eerst kan gaan zoeken.

  • Joepho
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02-01-2023

Joepho

Le mec de la pomme (Newton)

Ik raad je aan (zal wel weer eens geen gelijk hebben :p) om die wizard niet te gebruiken,

op de host sygate sever instaleren,

op de andere pc's een eigen IP geven,
en op beiden als gateway en dns het ip van de host in te stellen en dan zou het moeten werken!!!

veel suc6

  • Brent
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 08:43
ik heb hier ook een netwerk en het is een kwestie van alle wizards goed instellen me werkgroepnaam enzo, en zet de gastaccount aan. firewalls kunnen de boel ook dwarsbomen, dus je kunt die even uitzetten en kijken of het dan wel werkt.

Humanist | Kernpower! | Determinist | Verken uw geest | Politiek dakloos


Verwijderd

Topicstarter
Wat is een gastaccount ?

  • Vampier
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20-04-2015

Vampier

poke-1,170

Niet huilen:

FAQ Network Troubleshooting

lees dat maar

  • Rataplan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Rataplan

per aspera ad astra

Beste edje1977, ik vrees dat GoT voor jou iets te hoog gegrepen is.

Een "gastaccount" is een standaard op windows XP aangemaakt useraccount, en als dat niet in je geestelijke bagage zit, heb je niet echt het voor GoT vereiste niveau. No hard feelings, maar hier lopen mensen rond die graag bezig zijn met vragen als "hoe voorkom ik dat QoS mijn IPv6-tunnels vertraagt" of "hoe kan ik mijn drie routers loadbalancen", ik verzin maar even wat.

Alle vragen die jij op dit moment hebt zouden verholpen moeten kunnen worden met de info in FAQ Network Troubleshooting.

Mocht de informatie daar niet helder genoeg zijn, dan is wellicht www.beginnersweb.nl een beter plaats om hulp te krijgen...

Anyway: succes ;)

[ Voor 5% gewijzigd door Rataplan op 26-02-2003 19:09 ]


Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.


Verwijderd

Topicstarter
uhum.. Who are you.. oh AUB geef daar geen antwoord op Couse the face aint listening.

Btw ik wil alle andere mensen bedanken voor hun medewerking aangezien het probleem ondertussen is opgelost.

Edwin.
Pagina: 1