Toon posts:

[compact flash] probleem met kopiëren

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een linux distributie van 64 Mb die met dd naar een image op de harde schijf is gezet. Normaal gesproken zet ik deze dan met dd onder linux weer op compact flash kaartjes van 64 Mb.

Nu is echter de compact flash read/writer kapot gegaan en wil ik de images onder windows xp met een andere read/writer op de kaartjes zetten. Deze read/writer doet het namelijk niet onder linux. Is er een manier om zo'n (raw) image onder xp naar een cf kaartje te kopieren.

Ik heb ook nog een kaartje al gebrand ( toen hij nog niet kapot was ) kan ik hier anders een image van maken onder windows en dan weer naar een nieuw kaartje branden?

Verwijderd

Misschien kan je van het ene kaartje wat je al hebt een disccopy maken onder windows, hangt denk beetje van de flashcard reader af, en hoe windows hem ziet, maar ik zou even kijken of je een disccopy kan maken.