Toon posts:

Inlog probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo, ik ben een dagelijks bezoeker van de frontpage (forum ook) en heb bij bijde een account. Op GOT heb ik geen problemen met inloggen maar op de frontpage wel, ik log bijna niet in maar dit keer wil ik dus gebruik maken van vraag&aanbod. Ik heb dus het volgende account: sdh

Naar mijn mening wist ik het password nog maar toch zegt ie dat de username/password combo verkeerd is. :( Dus ik een nieuw password aanvragen, die krijg ik netjes in mijn mail, maar ik kan niet inloggen met dat password, weer dezelfde foutmelding. In de mail stond ook een link met het password om je profiel te veranderen, dus ik doe dat en geef een nieuw wachtwoord op, ik sla de gegevens op en er wordt aangegeven dat het succesvol is opgeslagen of dergelijke.

Ik krijg weer netjes een mailtje dat ik mijn password heb veranderd en ik ga weer proberen in te loggen met USERNAME: sdh en mijn nieuwe wachtwoord, geen geluk want ik krijg weer de melding verkeerd username/password combo. :( Dit is niet het geval, met mijn inlog naam kun je weinig fouten maken lijkt mij zo en mijn password hou ik ook meestal simpel maar het lukt niet om in te loggen. Wie weet wat er aan de hand is?

  • GiLeX
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

GiLeX

Ook analoog fotograferend

  • trash al je cookies eens
  • Staat je tijd goed :?
  • Canon Eos 35mm film & digitaal met veel glas en filmrolletjes 😁
    Mostly analog at: https://www.flickr.com/photos/photobygms & Digital and some analog at: https://www.instagram.com/photobygms


    Verwijderd

    Topicstarter
    Bedankt, :) de klok stond op 2001, ik heb net een reïnstall gehad en heb dat over het hoofd gezien. Mischien handig om in de FAQ op te nemen?

    • Wouter Tinus
    • Registratie: Oktober 1999
    • Niet online

    Wouter Tinus

    Whee!

    Staat er al in, als je 'm had gelezen had je dat wel gezien.

    Professioneel Hyves-weigeraar


    • odysseus
    • Registratie: Augustus 2000
    • Nu online

    odysseus

    Debian GNU/Linux Sid

    Verwijderd schreef op 22 February 2003 @ 11:24:
    Bedankt, :) de klok stond op 2001, ik heb net een reïnstall gehad en heb dat over het hoofd gezien. Mischien handig om in de FAQ op te nemen?

    Dat staat al in de FAQ van dit forum, als ik het me goed herinner :).

    Leven is het meervoud van lef | In order to make an apple pie from scratch, you must first create the universe.


    • GiLeX
    • Registratie: Oktober 2000
    • Niet online

    GiLeX

    Ook analoog fotograferend

    :? Ik kan niet inloggen terwijl ik toch geregistreerd ben?

    Als je niet kan inloggen, dan ligt het voor 99% niet aan ons. Kijk als eerste eens of je systeemdatum goed staat en niet verkeerd. Als dit wel zo is, dan komt de cookie die jij hebt niet overeen met die van de server en dan kan je niet inloggen.
    idd :P

    Canon Eos 35mm film & digitaal met veel glas en filmrolletjes 😁
    Mostly analog at: https://www.flickr.com/photos/photobygms & Digital and some analog at: https://www.instagram.com/photobygms

    Pagina: 1