TV-out raar probleempje

Pagina: 1
Acties:

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 20:42
He mensen,

Heb niet veel over dit probleem kunnen vinden en ik zou niet weten hoe het op te lossen vandaar dat ik het hier vraag. Ik heb sinds kort mijn tv out aan de praat en heb dat met zo'n scartkabeltje opgelost.

Sinds vandaag werkt het niet meer zoals het zou moeten. Als ik op mijn tv het beeld van de videoplayer op fullscreen zet krijg ik allemaal verticale trillingen door het beeld soort van ruis. Als ik het beeld op bijna full sceen zet en zorg dat hij de linkerkant van de tv niet raakt heb ik er geen last van..

Iemand enig idee hoe dit kan en of dit op te lossen valt? Het is namelijk een beetje superdeluxe irritant. :'(

mijn systeem:

AMD XP 2100+
Asus ti4400 128 mb geforce 4
512 mb ddr ram.

tv: Samsung CW21A83N

[ Voor 14% gewijzigd door Webgnome op 19-02-2003 18:25 ]

Strava | AP | IP | AW


  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Wat heb je al geprobeerd om het op te lossen? Heb je bv al eens je drivers geherinstalleerd of andere drivers getest? En heb je misschien gister dingen geinstalleerd die het probleem zouden kunnen veroorzaken?

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 20:42
Zover ik weet heb ik niks geinstalleerd wat het zou kunnen veroorzaken. JA directx9 maar of dat het probleem is.. Zou dat?

Strava | AP | IP | AW


  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-08 14:22

porn*

...take on the world!

Check de resolutie van de TV-out even, kijk na of hij nog op PAL-B of -G staat, en controleer of je overlays aan hebt staan. Dan is het beeld auto-fullscreen al is het dat niet in Windows.

Bnet pindle#2913


  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 20:42
mm heb de boosdoener gevonden. Na met systeemherstel terug te zijn gegaan voor directx9 install heb ik het getest en het werkte weer normaal dus ik denk dat ligt aan directx 9.0.

Ik installeern 41.09 (detonator) en test daarna weer en hopsa weer raar beeld. Dus andere drivers teruggezet en hij doet het weer goed. Dus 41.09 was blijkbaar de boosdoener. Nou ja dan maar een lagere score in 3dmark01 :P maar m'n tvout werkt weer zoals het hoort.

Strava | AP | IP | AW