[LG F900P] rechtsonderin donker beeld

Pagina: 1
Acties:

  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
Sinds gister ben ik een trotse bezitter van dit mooie schermpje :). Mooi design, lekker groot(19" dus :P) en lekker flat. 0.24 dotpich en al dat soort mooie specs. En bovenal: niet die 2 irritante horizontale lijnen _/-\o_ .

Kostprijs: 391 euro.

Maar nu is er naar mijn inzien toch een probleempje.
Rechtsonderin is hij wat donkerder van beeld. Vooral met lichte achtergronden goed te zien voor mij. Het is net of het daar wat "viezer: is. Links/linksboven is het mooi helder wit. Maar op die ene plek dus niet zo mooi :(.

Waar zou dit aan kunnen liggen? Hebben meer van jullie dit misschien ook? is het normaal?

Het idee dat het aan de videokaart ligt valt al af, want heb hem even op mijn vaders kompjoetertje aangesloten en toen was het er ook :'(.

Misschien dat het aan de kabel ligt? Of zelfs aan het "glas"/laagje dat op het scherm zit dat vies is of niet helemaal mooi afgewerkt :?.

Laatste vraag: moet ik hiermee terug naar de winkel/zaak waar ik hem vandaan heb?

[ Voor 3% gewijzigd door Tripp op 19-02-2003 14:04 ]

specs


  • The Deaken
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-02 17:48

The Deaken

Nexus

Tja het zou natuurlijk aan je kabel kunnen liggen, probeer het eens met een andere monitorkabel zou ik zeggen.

Zit het er dan nog steeds dan zou ik er wel mee terug gaan naar het bedrijf waar je hem gekocht hebt. Ik bedoel van een monitor van 391 Euo mag je toch wel verwachten dat ie helemaal goed werkt, ik zou er iig geen genoegen meenemen.

Je zou ook kunnen proberen de LG helpdesk te bellen en daar uitleggen wat je probleem is.

Succes

Panta Rei "Alles stroomt en niets is blijvend;alles vergaat en niets blijft ooit hetzelfde."


Verwijderd

titel verduidelijkt

Verwijderd

Ik zou gewoona allereerst naar het bedrijf terug gaan waar je hem vandaan hebt.
En misschien verder toelichting vragen hoe het probleem kan worden opgelost.

Als het probleem zich dan nog voordoet gewoon weer terug omruilen

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:23

porn*

...take on the world!

Ik heb op mijn Iiyama in het menu de optie landing, daarmee kun je dat instellen. Probeer dat eens te vinden?

Bnet pindle#2913


  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
porn schreef op 19 February 2003 @ 14:32:
Ik heb op mijn Iiyama in het menu de optie landing, daarmee kun je dat instellen. Probeer dat eens te vinden?
wat doet die optie precies?

ik heb wel Moire, Convergence en Purity.

ff piele hoor :P

edit: deze opties hebben alleen betrekking op de scherpte....

[ Voor 10% gewijzigd door Tripp op 19-02-2003 14:43 ]

specs


Verwijderd

mischien de OSD wat beter instellen??

  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
Verwijderd schreef op 19 February 2003 @ 14:43:
mischien de OSD wat beter instellen??
Allemaal geen effect, al paar keer degauss gedaan ook. Resolutie maakt ook niet uit, net zoals de vernieuwingsfrequentie :/.

hij is rechts gewoon geler/viezer/donkerder. erg frustrerend. Monitor was duur genoeg, en ik vind dat dit niet hoort.

specs


  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
Misschien dat het dan toch aan de vidkaart ligt? of aan de GFserie? want ik heb een GFDDR en me pa een gfMX. of verschilt dat echt wel per kaart.

specs


  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
Ik heb LG monitor service gebeld. Ik krijg gewoon een nieuwe thuis afgeleverd _/-\o_ _/-\o_

specs


  • TripleM
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20-11-2024
Ik wilde even melden dat ik precies hetzelfde probleem had. Ook ik heb dit gemeld bij de LG Monitor Service, overmorgen wordt er een nieuwe monitor afgeleverd.

Dit voor de beeldvorming van mensen die wellicht een LG willen kopen. Het beeld is superstrak, maar ik had pech. Gelukkig is bij LG de service dik in orde :)

  • TripleM
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20-11-2024
Ik heb vandaag een nieuwe gehad. Nu is het bij deze nieuwe al een stuk minder, de algehele beeldkwaliteit is ook een stuk beter nog, maar nog steeds is ie rechtsonderin donkerder dan linksbovenin. Het is niet om aan te zien als je een vrijwel geheel wit scherm hebt.

Ik weet niet zo goed wat ik moet doen, het is niet zo heel erg maar ik wil wel graag een goede monitor. Denk dat ik het 2 daagjes aankijk en dan toch nog maar een keer contact opneem met LG. :{

  • Tripp
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16-03-2024
heh lang geleden dat ik dat had ja :). Ik heb dus die 915FT plus ervoor teruggekregen. Maar die knippert en verandert steeds licht van kleur. Paar keer rammen en dan ist weer goed. Ik heb eigenlijk allang moeten bellen dat deze ook niet ok is, maar ik ben zo'n luie aap :/

[ Voor 5% gewijzigd door Tripp op 14-05-2004 22:14 ]

specs


  • TripleM
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20-11-2024
Vandaag toch maar even gebeld. Linksbovenin is het ding blauwig en rechtsonderin gelig van kleur. :{

Ik krijg overmorgen een nieuwe monitor. Ik vroeg of de monitor bekeken wordt voordat ie verstuurd wordt. Dat wist de klantenservice meneer niet "maar ik neem aan van wel, want het is een nieuwe". Ehm, dit is ook een nieuwe en die heeft ook dat probleem. "Geen idee meneer, maar de monitoren komen rechtstreeks uit de fabriek in Korea". Ehh ja.

O wee als dat kloteding nu weer niet goed is. Dan ga ik echt flippen. :(
Pagina: 1