Kan mijn pageview @ frontpage niet wat naar beneden?

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Topicstarter
Als ik reageer op de frontpage wil ik kijken hoe mijn reacties gemod worden.

Op zich niets mis mee, maar als je dat gemiddeld 5x per reactie doet (kijken hoe het verloopt) en steeds via je Gallery homepage doet krijg ik daar steeds een pageview bij. (lijkt mij de snelste manier, daar op wat er achter 'Aantal reacties' staat klikken)

En als ik dan weer eens wil kijken of alles nog up-to-date is/weer eens vergeten ben wat ik heb ingevuld komt dat er ook weer bij.

Ik zit nu rond de 260 pageviews, waarvan 99% van mij is (gok, ik heb hier als homepage naar mijn gallery gelinkt, en er zijn altijd mensen die daar op klikken), en dat lijkt mij niet goed.
De pageview counter op je gallery pagina is beveiligd met een IP check. Uiteraard is het niet de bedoeling dat je kunstmatig pageviews gaat generen. Als er misbruik wordt geconstateerd, zal de crew met veel genoegen je counter naar een negatief getal converteren.
staat er in de faq daar over.

Ik meld het maar even netjes voordat het als misbruik wordt opgevat.

Zou het soms naar een lagere waarde bijgesteld kunnen worden (dus niet naar een negatieve waarde omdat ik het meld, ik gun jullie dat genoegen niet :P)

Op de frontpage ben ik APKManni

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


  • Wouter Tinus
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Wouter Tinus

Whee!

Gaan we niet aan beginnen.

Professioneel Hyves-weigeraar


  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Topicstarter
Da's duidelijk, ik meldde het alleen maar voordat het als misbruik werd gezien.

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


  • Wouter Tinus
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Wouter Tinus

Whee!

Het wordt pas misbruik als je het hebt over duizenden views. Een onbekend deel van 260 views gaan we niet moeilijk over doen, zelfs al zou het misbruik zijn. Dit zijn dingen waar een dbadmin voor nodig is en die ga ik niet lastigvallen iedere keer als iemand z'n eigen profiel bezoekt, bij wijze van :).

Professioneel Hyves-weigeraar


Dit topic is gesloten.