Toon posts:

Voeding of mobo defect

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo mensen,


Ik heb een probleem met een computer die de laatste tijd wat vreemd doet. Maar nu vanochtend startte dat ding helemaal niet eens meer op en bleef maar lange beeps geven (meer dan 10) weet iemand wat het probleem is.

Het is een computer met chaintech mobo & AMD 1700 mhz processor.


Alvast bedankt

Chris

  • wagenveld
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
kan geheugen probleem zijn, kijk eens in je manual of op i-net wat die piepen betekenen, controleer of alles vast zit, (geheugen, ide kabels, koeler, enz). Als je em weer aan de gang hebt kun je even je geheugen testen met memtest86.

Verwijderd

Topicstarter
Das juist het probleem om dat ding aan de gan te krijgen. Geen beeld, geen nix. Heel raar. Zal mobo wel kaput zijn :(

Verwijderd

ik zou als eerste even proberen om je bios te resetten,

wat ook vaak een uitkomst is, is het stof verwijderen dat zich verzameld op de geheugen banken met een (SCHONE!!! :)) kwast en dan zo-één die geen statische energie opwekt, of zon lucht busje.

  • GeBas
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-06 21:56

GeBas

--

bouw ff een zo'n kaal mogelijk systeem, geeft ie ook die beeps met en zonder geheugen/videokaart?

| Apple iMac 27" 2012 | Apple McBook Pro 13" 2010 | qnap ts-112 |


Verwijderd

Inderdaad eerst je BIOS resetten naar factory defaults. Meestal doormiddel van een jumpertje op het mobo. Staat als het goed is in de handleiding. Daarna weer verder zien.
Pagina: 1