Toon posts:

[SQL??] Formulieren,e-mail nieuwsbrief en forum. hoe ?

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Graag wil ik drie dingen op mijn website. formulieren in laten vullen, opgeven voor een nieuwsbrief via e-mail en een forum. Ik ben pas net begonnen met webdesign en weet er dan ook niet veel vanaf. Zelf dacht ik dat je dan bij SQL uitkomt of iets dergelijks. Het is namelijk de bedoeling dat al die formulieren automatisch worden opgeslagen in een database, dat de email adressen worden geplaats in een mail groep en het forum spreekt voor zich.

Kan iemand mij kort uitleggen hoe het ongeveer werkt? Dus met wat voor script spreek je iets aan? Wat spreek je aan? Hoe haal je het op? etc.

En dan minstens zo belangrijk......kan ik ergens op internet tutorials vinden van dat wat ik moet kunnen? Wat voor boek of boeken zou ik moeten lezen? Kortom hoe kom ik te weten hoe ik dit allemaal kan doen.

Volgensmij kan je dit soort dingen niet met HTML doen maar kom je bijv. meer in de richting van PHP of iets dergelijks. Graag hoor ik ook welke taal voor dit soort toepassingen het makkelijkst is om te leren.

  • Jermaine
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 06-08 11:59

  • .oisyn
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21:34

.oisyn

Moderator Devschuur®

Demotivational Speaker

je andere topic zit niet voor niets op slot: [rml][ SQL??][/rml] :{

De reden van het slotje is omdat we hier in P&W zelf de nodige onderzoek doen. In de FAQ staan allerlei linkjes naar sites waar je info en tutorials kunt vinden. Als je een specifiek probleem hebt ben je vrij om hier een topic te openen, maar P&W is er niet voor bedoeld om jou aan de hand door de enge wereld van webdevelopment te leiden

Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.


Dit topic is gesloten.