Spontane reboots en vastlopers na aanraken toetsenbord

Pagina: 1
Acties:

  • UnExPeCtAbLe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10-08 09:19
Mijn servertje heb ik een tijdje niet gebruikt, stond tijdelijk een andere, nu ga ik hem weer gebruiken, heb er een tijdje mee gekloot, nu wil hem weer serieus gaan gebruiken, dus ik hang alles weer netjes in elkaar, me hd is leeg. Als ik er nu een opstartdiskette invrot (maakt niet uit welke/wat voor) en hij gaat opstarten hangt hij soms zelf al bij het kiezen van in welke modus ik wil opstarten! soms gaat ie er wel door maar hangt ie zodra ik het toetsenbord aanraak, en dat is bij alle toetsenborden die ik hier heb liggen ( van heel oude ibm tot gloedje nieuwe logitec!) ik ben 1 keer in fdisk gekomen, maar toen hing ie bij het zoeken naar de grootte van me hd. Ik heb verder al vanalles geprobeerd, booten zonder hd, alle kaarten liggen eruit behalve videokaart, proc verwisseld, no effect. Ik heb ook al vanalles op got lopen zoeken, en die reboots zouden aan mijn voeding kunnen liggen, die heb ik nog 1tje liggen, maar ik denk dat het aan de aansluiting van mijn toetsenbord ligt op het mobo, helaas is het (in mijn ogen, en de ogen van de bios) niet echt mogelijk om mijn tb op een com poort b.v. aan te sluiten? ben er de hele middag mee bezig en wou jullie niet tot last zijn, maar zelfs mijn mede-it-klasgenoten weten het niet meer! ziek word ik er van :r

[ Voor 4% gewijzigd door UnExPeCtAbLe op 09-02-2003 18:54 ]


  • UnExPeCtAbLe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10-08 09:19
Vreemd maar waar, het was dus de voeding :) nevermind!! 8)7 Maar wat vreemd dat de voeding alleen gaat braken als ik het tb gebruik, en bij het booten helemaal niet!hoe kan dat?ik zag het balkje nog knipperen maar het tb reageerder neit meer? niet echt standaard gare-voeding verschijningen? gooi er maar een slotje op! ;)

  • UnExPeCtAbLe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10-08 09:19
damn, nu blijkt ie het nogsteeds niet te doen?! waar kan het nou aan liggen??

Verwijderd

Heb zoiets degelijks ook eens gezien bij iemand. Daar ging de ps/2 plug niet helemaal in de aansluiting, en aangezien het mobo iets "scheef" in de kast stond raakte het buistenste metalen gedeelte van de plug de kast aan.

Mischien heb je er wat aan, maar denk het haaft niet omdat je al zoveel toetsenborden hebt gebruikt. Maar wie weet.

suc6

  • UnExPeCtAbLe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10-08 09:19
het ziet er weer goed uit! heb mijn mobo nu ff op de grond liggen en het draait! alleen nu heb ik het volgende probleem, waar ik vaker last van heb gehad, op te lossen met bootable cdrom, maar server is oud, dus geen cd herkenning in bios: als ik vrolijk mijn partitie partitie aanmaak om win2k op te kopieren, moet hij opnieuw opstarten om te formateren. Hij formateerd gewoon goed, maar als ik dan naar i386 ga en winnt intyp start dat op maar dan zegt ie schijf beschadigd of geen partitie aanwezig ofzoiets. Welnu, als ik dan opnieuw opstart herkent hij mijn fat32 partitie niet meer?! ik weet dat er een oplossing voor is, maar welke?

Verwijderd

Das mooi dat je systeempje weer draait. Maar dat andere probleem zou ik geen raad me weten. Klink in ieder geval lekker vaag. En volgens mij wordt dat echt zo'n oplossing dat je echt van alles en nog wat aan elkaar moet knopen en met van die "vierkante plastic dingetjes: (lees: floppy's :-) ) moet gaan zitten kloten. knutsel ze
Pagina: 1