Toon posts:

Text add-on

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
sorry, was ik tuurlijk vergeeten :| maargoed hier dus een paar specs:
AMD Athlon 900MHz, 128MB RAM (dat is best weinig idd), DVD rom, CD writer, ECS MAinboard met Via chipset, Hercules 3D Prophet II MX (GF2MX core), SB Audigy Platinum eX, Realtek Ethernet card. daarbij dan nog eens 2x30GB HDDs en dat is t dan zo ongeveer.

  • RaZ
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

RaZ

Funky Cold Medina

Ja, en?

Ey!! Macarena \o/


Verwijderd

Topicstarter
HET PROBLEEM NOG EENS

Door eraz0r - Saturday 08 February 2003 23:31

Ik denk dat ik hier toch best wel ermee terecht kan:
Gisteren heb ik ADSL installeerd. Sinds vandag kan ik bij Half-Life en daarmee verbonden MODs alleen nog met rond de 10-20fps en een ping >80 gamen. Dat is minders. Ik heb dus HL nieuw installed en ook der partitie eens flink met scan disc bewerkt. Dan heb ik nog van alles uninstalled wat me nieuwer dan 24 uur leek. Daaronder valt het eenige proggy wat ik dan sinds gisteren installed heb:"i-Mesh". Hoe dan ook. Ik kom nog steeds niet echt op een fatsoendleijke gameplay. Had wel eens een ping die tussen de 10 en de 99 heel erg op en af ging. Maar dat vond ik ook niet bijzonder. Dus ben ik aan de parameters in de config gaan werken, rate enzoiets... maar ook daar bleek het resultaat niet echt "useful" te zijn. Ik zit nog steeds met mn 10-20fps en een ping die je nooit van "Fast-ADSL" verwacht. Als er iemand nog een idee heeft waaraan het kan liggen en/of hoe ik het weer op der normale baan kan brengen, dan zie ik het graag hier geschreeven. Bedankt alvast.

Verwijderd

Topicstarter
was namelijk verkeerde link, New Topin inplaats van Post reply, daarom dus nu een niew wazig named topic inplaats van stats bij mn ouwde :S

  • M@NIC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-01 11:29
Check je andere topics, en lees de close-message.

Dit topic is gesloten.