Toon posts:

[IMODE]

Pagina: 1
Acties:
  • 44 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik wil een imode site maken met actualiteiten/nieuws/sportnieuws/beursnieuws u name it. Zodat ik niet 3 a 4 abbo's hoef te nemen a 2 euro :)

Weet iemand hoe ik een script maak die dus bijvoorbeeld de 101 pagina van teletekst scant en die in dat simpele html kan plaatsen op me webserver en dat ik dan de artikelen kan lezen ?

Bedankt alvast

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 16:37
Tja, dit valt eigenlijk onder 'script request' en die dingen zijn hier niet toegestaan.

Misschien is het idee om eens de P&W Quickstart te lezen.

Als je nog helemaal geen idee hebt waar je moet beginnen, dan kan je misschien best ff op google zoeken naar tutorials / manuals / RFC's whatever.

GoT is geen plaats waar we scripts voor je gaan voorbakken. We willen je wel helpen bij het oplossen van problemen, maar we gaan het echt niet volledig voor je maken.

Trouwens, ik denk niet dat die mannen van Teletekst het echt leuk zouden vinden als jij gewoon al hun artikels en berichten van hun site ripped om ze dan op de jouwe te zetten..... Meer zelfs, het is niet wettelijk.

Succes.

[ Voor 19% gewijzigd door whoami op 08-02-2003 11:09 ]

https://fgheysels.github.io/


Dit topic is gesloten.