[VC++ .NET] Hoe moet ik een library linken

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

  • jongetje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 22:53
[quote]
Door jongentje - Thursday 06 February 2003 16:31

Misschien rare vraag (en domme?) vraag, maar hoe kan ik een functie aanroepen van een SDK. Ik heb de citrix SMC SDK gedownload en geïnstalleerd. Nu is mijn vraag hoe kan ik die functies bekend maken bij VC++ (ik gebruik .Net versie). Ik neem aan dat dit bij elke SDK hetzelfde is daarom hoop ik dat jullie mij hierop antwoord kunnen geven.

Bij de SDK zit een header bestand en een .lib bestand

-------------------------------------

Door .oisyn (Lite-Mod P&W) - Thursday 06 February 2003 17:17

C++ boek erbij pakken, waarin staat dat je de header moet includen en dat je moet linken met de lib

Hoe dat allemaal gaat ga ik je niet uitleggen, dat zou je zelf moeten weten
[/qoute]

Ik heb een VC++ .NET boek en daar staat dat niet in, anders had ik het hier niet gevraagd. En ik probeer een serieuze vraag te stellen en ik hoop dat iemand me gewoon wil helpen met een klein voorbeeldje of bij.v een site waar het staat uitgelegd. Ik was er zelf nl. ook al achter dat die library gelinkt moest worden. Ik heb alleen geen idee HOE het moet. Zou niet zo moeilijk moeten zijn volgens mij... Ik hoop dat iemand me verder kan helpen.

  • .oisyn
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21:34

.oisyn

Moderator Devschuur®

Demotivational Speaker

ja sorry hoor, maar voor dit soort dingen is P&W echt niet bedoelt. Dit is gewoon een erg basic vraag die je zelf op zou moeten kunnen lossen. Heb je al eens op F1 gedrukt en gekeken onder het kopje "linking"?

Hint: project settings -> Linker -> Input -> Additional dependencies

En het lijkt me echt stug dat dat niet in het boek staat.

[ Voor 10% gewijzigd door .oisyn op 06-02-2003 18:27 ]

Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.


Dit topic is gesloten.