Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

wordt wel veel kapt gemod vandaag...

Pagina: 1
Acties:

  • Jake
  • Registratie: September 1999
  • Niet online
Deze post is voor een groot deel getrolled en flame-bait... (edit: ik bedoel dus fout gemod, voor zover dat nog niet duidelijk was)
ik heb grootste deel proberen te fixen, maar dat is dan alleen mijn inbreng, is misschien goed als er nog wat mensen naar kijken (ik kan ook maar maximaal +1 geven)

eerder vandaag was deze ook gesloopt maar daar is hier al melding van gemaakt)

  • arjenk|IA
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 04-12-2011
Ziet er nu wel redelijk uit. Ik ben wel een van degenen die een aantal trolls en flamebaits heeft uitgedeeld. Als MS weer eens in het nieuws is moet er altijd weer getrolld en geflamed worden. Geen probleem, maar ik mod ze wel omlaag zodat ze op het niveau komen waar ze IMHO horen. Dat er dan types zijn die denken dat dat door Gates fans gedaan wordt geeft alleen maar aan welke foute criteria ze zelf hanteren als ze eens een paar modpuntjes opmaken. Die is dus ook naar beneden. ** ZUCHT **

  • Jake
  • Registratie: September 1999
  • Niet online
is nu idd weer ok, maar toen ik keek stonden in het begin van posts IMHO te veel trolls en flame-baits...