Pc geeft geen beeld bij booten

Pagina: 1
Acties:

  • sKitZo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 25-07 10:25
Ik weet dat hier meerdere topics van zijn geweest want ik heb er net een hele zooi doorgelezen maar het mocht niet baten.

Ik heb van de week een t-bred 1800+ gekocht ter vervanging van mn 1800+ palomino (die gaat naar mn pa). Nu ging ik die er vandaag in zetten en ik dacht ik zet dan gelijk wel even mn nieuwe waterkoelingsblok-bevestigingssetje van DanderDen erop. dat gedaan en proc erin, al mn componenten weer in de kast en nu geeft hij geen beeld en ook geen piepjes.

Ik heb uiteraard niet stilgezeten, ik heb al enkele dingen gedaan:

- CMOS reset
- oude proc erin
- sound/nic eruit
- andere vic-card
- geheugen eruit -> geeft dan ook geen piepjes
- vidcard eruit -> ook geen piepjes

Nix heeft geholpen

HEEFT IEMAND NOG EEN IDEE?

Specs:
KX7-333R
256MB Infineon
GF2 MX 400 / RIVA TNT

  • Meneer aard
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22:03

Meneer aard

Porsche rulez!

krijg je piepjes :? kan ook zijn dat je koelblok er niet goed opzit.

Als de wereld vergaat; Ja dan zijn alle mussen dood:+


Verwijderd

aard schreef op 05 February 2003 @ 09:41:
krijg je piepjes :? kan ook zijn dat je koelblok er niet goed opzit.
sKitZo schreef op 04 February 2003 @ 20:45:
[...] geen beeld en ook geen piepjes.

- [...]
- geheugen eruit -> geeft dan ook geen piepjes
- vidcard eruit -> ook geen piepjes

[...]
Blijkbaar niet ;)

Geeft je voeding spanning over alle volt-lijnen?

[ Voor 34% gewijzigd door Verwijderd op 05-02-2003 10:31 ]


  • sKitZo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 25-07 10:25
ok...

ik heb nu dus mn voeding + RAM + vidcard + proc op een ander mobo gezet... en dit werkt wel... (zonder waterkoeling dat wel)

daarna heb ik dus de waterkoeling ook van mn abit afgehaald en een gewoon koelertje erop gezet en ook nog eens buiten de kast gehouden... weer nix :s

Ik denk dat het mobo gewoon kaduuk is... iemand anders nog andere ideen?

Verwijderd

Heb je al aan je bios gedacht??, de symptomen klinken erg als de problemen die ik heb gehad na het (verkeerd) flashen van mjn bios

  • sKitZo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 25-07 10:25
dat is wel een goede idd... bios... ik heb de bios geflashed voor het inbouwen...

maar na het bios flash proggie gedraait te hebben starte hij automatisch opnieuw op... toen heb ik hem meteen uitgezet (na even in de bios gekeken te hebben)

edit:

ik kan nog iemand met hetzelfde bios... kan ik miskien mijn bios-ROM er bij hem indoen om het te checken? en als hij dan niet werk met ZIJN bios booten en na de boot mijn bios er weer in en dan flashen? ken da?

[ Voor 32% gewijzigd door sKitZo op 05-02-2003 15:52 ]

Pagina: 1