SBLive front & back of CMedia onboard?

Pagina: 1
Acties:

  • MahRain
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13-11-2025
Ik heb momenteel m'n front speakers op de front en de rear op de rear aangesloten van mijn SBLive. Maakt dit voor het luisteren van mp3's wat uit?

En is een SBLive player 1024 werkelijk beter dan mijn onboard C-Media 8738 kaart, die EAX 2.0, A3D 1.0 enzo ondersteunt?

Verwijderd

MP3 is stereo dus om uit alle kanalen geluid te krijgen wordt er wat met fases verschoven om toch een surround geluid te scheppen. Meestal is een standalone kaart beter doordat het speciaal ontwikkelt is voor geluid, bij onboard oplossingen wordt er vaak wat bezuinigd waardoor ze gevoeliger zijn voor storingen van andere onderdelen die ook op het moederbord huizen :).

  • JWO
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 20:40

JWO

al moeten we wel zeggen dat de onboard soundcards in de loop der jaren ook beter zijn geworden.. (ik denk niet dat je bij een stereo signaal meer een verschil hoort)