[DVD] Net nieuwe speler, gezien als cd-rom

Pagina: 1
Acties:

  • PD2JK
  • Registratie: Augustus 2001
  • Nu online

PD2JK

ouwe meuk is leuk

Topicstarter
Hallo allemaal,

Vandaag een nieuwe dvd-rom speler gekocht, een JMLS XJ-HD165H (hele mond vol, komt uit lite-on fabriek.) Maar deze speler word gezien als een standaard cd-rom speler. Hij leest wel dvd'tjes, de bestanden er op dus. Maar als ik in winME dvdplay.exe start, treed er een fout op. Dan zegt ie dat je eerst een dvd-decoder apparaat moet installeren.

Ik heb al een beetje op de JLMS site gekeken, maar daar kon ik alleen firmware krijgen. De firmware is trouwens up to date.

Iemand een oplossing? Ik heb geen zin om powerDVD te kopen oid. Het moet toch met dvdplay.exe werken?

  • Xander
  • Registratie: Oktober 2002
  • Nu online
Ik weet niet of het met dvdplay.exe gaat werken, gebruik ik nooit. Mijn DVD word echter ook herkend als cd-rom, maar daar heb ik met PowerDVD nooit last van.

PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+


  • AkroBatik
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15:59

AkroBatik

Bad Cars Can Be Briliant

nee moet niet werken. Je moet eerst drivers ofzo instaleren. Dus powerdvd er over heen en je kan wel dvdplay.exe gebruiken.

Suc7

.


  • dreeke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 31-10-2025

dreeke

outdated icon

Het ligt niet aan de speler, het is een software probleem.
Je mist namelijk de codecs om MPEG2/DVD af te spelen.

Dan is WinDVD ook niet helemaal lekker installed.....

JLMS en LiteON zijn betreft DVD spelers hetzelfde.... beide JVC

Bij gebrek aan uw reclame staat hier mijn handtekening.