Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

garantie prepaid telefoons

Pagina: 1
Acties:

  • kiekerjan
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:54
ik heb een probleempje met m'n phone (sony cd5 met libertel prepay), al sinds da'k m heb doet ie raar enzo. Week nadat ik m gekocht had terug geweest, ze zouden m omruilen, maar ze hadden m toen niet. tijdje later bellen ze, ze hadden m weer binnen. Meteen geruild niet moeilijk gedaan, klasse.
Maar nu komt t, hij doet t nog steeds nie goed. Ik weer terug en ik zeg dat ik denk dat het aan de accu lag (die mochten ze niet omruilen???) Die gast zegt dat ie de telefoon zal opsturen maar aan de accu kan ie niks doen omdat daar geen garantie op zit.
Mijn vraag: kan dit zomaar? Ik heb vanaf het begin geen goed functionerend ding gehad, daar heb ik toch recht op. En is het niet zo dat ze op de hele telefoon garantie moeten geven, (wettelijk een jaar dacht ik).
Iemand die hier iets vanaf weet?

These are my principles. If you don't like them I have others.


  • Neman
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 16:40

Neman

Een uit de lucht gegrepen naam

Als er op de bon niets staat dat de accu buiten de garantie valt dan sta je in je recht, dan moeten ze de accu ook vervangen. Tenzij dit standaard is bij een telefoon, dat de accu buiten de garantie valt, maar dat lijkt me niet.

  • budi
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:22
Het is wel vaak zo, voor zover ik weet, dat accu's minder garantie hebben, maar dat wil niet zeggen dat er géén garantie op zit.

MY Systemconfiguration: 10fingers@5chars/s; 2legs@5km/h; 1mouth@14k4; 2ears@18Khz; 2eyes@-6&-7


Verwijderd

Het lijkt me idd lgisch dat ze producten moeten verkopen die het doen. Gewoon een nieuwe vragen.

Verwijderd

Bij de Siemens C25 van me zusje viel het WEL onder de garantie ;)

Bel Sony eens ;)

  • kiekerjan
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:54
Tja, hij is nu in reparatie, maar als tie terugkomt dan zwaait er wat voor die lieden :-)
T'is best raar. k heb hier thuis dus ook nog de accu en de sim.

These are my principles. If you don't like them I have others.

Pagina: 1