De vertraging schijnt vooral veel bij Microsoft stuurtjes voor te komen. (Niet altijd, dus ga nou niet schreeuwen "Bij mijn MS niet hoor!").
Bij CMR2 denk ik dat ik al weet waardoor het komt, er is een bepaalde setting die je moet veranderen anders wil dat problemen met FF stuurtjes opleveren.
Ook zie ik iemand zeggen dat het moeilijker is met een stuur

Wat een b#llsh!t. Als dat zo is kun je er gewoon niks van. Een analoge input is altijd veel vloeiender dan een digitale, en hoe beter (moeilijker) het spel, hoe meer je dat verschil merkt.
Ik heb zelf de Logitech Formula Force (de oude versie) en ben er al jaren heel blij mee.
MS kan ik afraden, omdat je heel veel negatieve dingen erover hoort en de FF erg tegenvalt naar mijn ervaring. Thrustmaster schijnt bij de nieuwere modellen nogal veel defecten te vertonen, dingen die afbreken, veren die slap worden, etc.
De betere sturen zijn van Act Labs, maar die moet je maar net mooi vinden. En de Momo Racing (beste prijs/kwaliteit verhouding) en Momo Force (beetje prijzig maar dan heb je ook wat) van Logitech.