Toon posts:

[MAN9] n00b, installatie abiword

Pagina: 1
Acties:
  • 62 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb geprobeerd om Abiword op mandrake te installeren, echter bij ./configure krijg ik te lezen dat glibc-config niet in mijn pad te vinden is. Nu kan ik het zoekpad vast wel wijzigen, ware het niet dat ik glibc* niet kan vinden, suggesties?

Coen

  • el_salvador
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13-12-2023

el_salvador

njah das duidelijk

mandrake gebruikt rpms, ga naar rpmfind.net, zoek een abiword rpm voor mandrake, en install die met rpm -Uvh. je probeert nu de source te compilen. je kunt ook met de ingebouwde package manager zoeken naar abiword, haalt ie em meteen van de mandrake mirrors af. ik zou niet aanraden om van rpm af te wijken in jou geval. succes!

Verwijderd

Topicstarter
Gaan ik proberen, bedankt!

  • Wilke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09:27
Als je net begint met Linux is het een goed idee om de handboeken te lezen.

In [rml]-=[ Nieuw in NOS? Eerst dit lezen! GEEN HELPDESK! ]=-[/rml] kun je een lijstje vinden, en ook een lijstje met zaken die wij van een topic in NOS verwachten.

Deze gaat dicht, succes met proberen :)

Dit topic is gesloten.