[FIFA2003] Problemen met spelen met Direct IP *

Pagina: 1
Acties:

  • DarkSilence
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 19-12-2025

DarkSilence

W3designer.nl

Topicstarter
Ik wil Fifa 2003 over het interspelen via direct ip. Ik heb een router ik heb poort 2048 geforward naar mijn eigen pc zowel udp als tcp.
Maar niemand kan bij mij inloggen en ik kan weer bij iemand anders die ook een router heeft ook niet inloggen.

Ik heb een router van het merk linksys en het model is bfsr41(gewone router met 4 poorts switch). Ik draai WinXP.

Ik dacht misschien dat de poort niet klopte maar op internet zegt iedereen dat je deze poort moet forwarden. Ik heb ook al op oude topics gezocht maar ik kon niet het zelfde probleem vinden.

Kent iemand dit probleem en heeft iemand misschen een oplossing?

W3designer.nl


  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22:34
Er zijn al vaker problemen met DirectIP geweest en ook opgelost:
[rml][ Fifa 2003] Direct IP lukt niet[/rml]
fifa 2003 router multiplayer probleem (Of deze opgelost is weet ik niet)
DarkSilence schreef op 28 januari 2003 @ 14:07:
Sorry voor de antiechelijke domme titel ik had te snel op verzenden geklikt en ik weet niet hoe ik het kan wijzigen!
In Schop een Modje kan je een topic maken met daar de vraag of iemand je topic een andere titel wil geven. Het liefst met de gewenste titel :)

The devil is in the details.


Verwijderd

Titel aangepast. Indien niet goed Goto SM :)