Sygate OneNic Switch beter dan Hub??

Pagina: 1
Acties:

  • Willems
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 14-05-2025
Hoi Allemaal,

Ik deel nu mijn internet-connectie (BabyXL/Tiscali) met sygate en slechts één NIC.

Ik heb Sygate Home Network 4.2.805! (Anders werkt het niet op windows XP) geinstalleerd. Van de ADSL modem een Copperjet 810, komt een signaal van 10Mbps en dat heb ik in een hub aan de uplink aangesloten met een cross kabel. En daarna heb ik de computer aan poort 1 en mijn laptop aan poort 4 aangesloten.

Nu werkt dit, ik kan internet delen met Sygate OneNic, maar ik was benieuwd of het sneller gaat wanneer ik een Switch koop. De verbinding met de modem blijft hetzelfde, maar vertaalt de switch dat naar 100mbps voor de computer?

Alvast bedankt voor de input,

Willems

  • Jorn
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-08 08:27
Nee, voor je internet zal het niets uit gaan maken, want internet is in Nederland niet echt snel.
Als je ook een netwerkje tussen de pc's hebt dan is een 10/100 switch wel sneller, maar om een paar mp3'tjes per dag ofzo over te kopieren zou ik het gewoon nog zo laten.

* Erkens is een sukkel en ramt in mirc op f5 :+
* XTerm GROOOOOOTE kuis houden op hd's :)