gister mijn nieuwe zalman koeler (zo'n waaier) in mijn pc gezet alles goed gemonteerd klein laagje koelpasta over de core ding er goed op zat goed vast via dat klik systeem. maja na de comp op te hebbem gestart 3 rooie ledjes dit lag aan het geheugen stond in het boekje wij dus weer snel ding eraf gehaald schoongemaakt (omdat we de 1e keer duidelijk koelpasta roke ) bij het schoon maken is er wat over de l1 brug(koelpasta) gekomen maar dat was ook goed wegehaald met nat stukje wc papier. ding er weer goed erop gezet pc aan en toen meteen 4 rooie lampjes met een stinkende doorgebrande lucht en ja we keken op de achterkant van de cpu en duidelijk door gebrand
hoe kan dit nu komen ik weet zeker dat we hem er goed op hebben gedaan, en kan dit misschien nog met garantie worden geregeld ??
hoe kan dit nu komen ik weet zeker dat we hem er goed op hebben gedaan, en kan dit misschien nog met garantie worden geregeld ??