WinXP Home NL met XP Pro EN serial ?

Pagina: 1
Acties:

  • Fairy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Fairy

13kWp - Zendure 2400AC+ 16kWh

Topicstarter
Ik moet een pc installeren met XP Home en die mensen hebben er een XP Pro corporate serial bij van de zaak en willen die serial gebruiken omdat de oude serial op de oude pc zat geplakt en nu weg is.

Is dit mogelijk om te doen of moeten ze een nieuwe licentie kopen?

PS er wordt geen gebruik gemaakt van 1 serial op 2 pc's dus het is legaal voor zover ik weet !

  • Sv3n
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 08-09 22:59
ze hebben recht op xp pro volgens mij en ik vraag me af of die serial wel gaat werken.

Het mag niet denk ik omdat het om een ander product gaat :)

Last.fm
Films!


  • Zer0
  • Registratie: September 1999
  • Niet online

Zer0

Destroy 2000 Years Of Culture

De Home editie die bij de oude pc zat hoort bij de oude pc (er van uitgaande dat het om een OEM versie gaat). Ze kunnen deze licentie niet voor hun nieuwe pc gebruiken. En een key voor een Pro Corporate edition werkt alleen op een cd van XP Pro Corp. Edition.
Ze moeten dus een cd van de zaak regelen (voor zover de zaak daar licenties voor wil inleveren) of naar de winkel gaan en een doos XP Home aanschaffen.

maybe we sit down and talk about the revolution and stuff
but it doesn't work like that
you can't turn back now there's no way back
you feel the power to destroy your enemy..


  • ^Stalkie^
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-05 18:51
Een key voor corp, werkt idd ook alleen voor corp., maar het is toch mogelijk om te downgraden en bij MS een home key aan te vragen als je al een legale corp key hebt?