Toon posts:

Minder grappig, verwijzing holocaust

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
http://www.tweakers.net/r...n=Posting&ParentID=687712

Waarin een link wordt gelegd naar praktijken uit de tweede wereldoorlog. Kan dit? Is dit nou humor? Zo ja, is het de humor die we wenselijk vinden? Ik vind het te ver gaan!

Verder in die draad weer wat spellingsverbeteraars, die overbodig-zeikerds.

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 21-01-2003 20:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Renegade
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 14-10-2020
Ik denk dat je de reaktie iets te zeer op je laat inwerken. Persoonlijk denk ik niet dat de poster het grappig bedoelt, maar als ie het serieus bedoelt, dan had ie die opmerking voor zich kunnen houden omdat het als een tang op een varken slaat.

HAI
CAN HAS STDIO?
VISIBLE "HAI WORLD!"
KTHXBYE
@BasRaayman op twitter


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Ik denk dat hij eerder de vergelijking wilt leggen met de Nazi's en niet met het huidige volk. "Die" verwijst dus naar het groepering in de tweede wereldoorlog.
Moet ik nou "duistere" of duitse lezen :? Aangezien die duitsers altijd al wat met oventjes hadden................................... :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrE
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 06-09 20:52

MrE

Sugardaddy take me home..

Ik had het ook gezien, maar ik vind de reactie ongepast moet ik eerlijk zeggen, maar had verwacht dat hij getrashed zou worden. het is een kwetsende opmerking die niets toevoegt aan de discussie.
Ik vind op zich dat de verwoording dat de chips uit een duitse oven komen ook wel een beetje ongelukkig is (fabriek of lopende band had mijn voorkeur gehad).

the -<::::::::::D is mightier than the <:::::::::[=@


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bazs2000
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 26-09 09:12

bazs2000

Pixels zo groot als een atoom

Hij maakt idd een vergelijking met de tweede wereldoorlog en de daden die er toen werden verricht. Toch moet ik zeggen dat deze opmerking mij geheel niet raakt waardoor ik er niet zo zwaar aan til.

Het neemt niet weg dat deze reactie beter niet gemaakt had kunnen worden omdat er wel degelijk mensen zijn die zich aan een opmerking als deze zullen storen. Wat dat betreft heeft aad123 gelijk en gaat deze reactie wat ver. Toch weet ik niet wat voor cijfer ik hier aan zou geven wanneer ik deze zou tegenkomen. Een -1 haringkelder zou in mijn ogen 'to much' zijn en een 0 overbodig weer goed.

Een ander zou hier weer met gemak een -1 tegenaan kunnen plakken in verband met de flashback naar een kleine 60 jaar geleden. Misschien is het tijd om hier een leuke discussie over te starten? Want deze valt bij mij onder de categorie 'twijfelgevalletje'.

Krankzinnige muziek vind je hier.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Teckna
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 09-06 14:48
naar mijn mening gaat deze opmerking net een stap te ver, grappig of serieus bedoelt, allebij vind ik het niet toepasselijk, ikzelf til me er niet te zwaar aan, maar alleen voor de goede orde mag van mij deze reactie naar de eeuwige jachtvelden op -1

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Spelvouten kun je beter even mailen. Wordt vrij snel opgelost naar mijn ervaring.
Humor is subjectief. Ik pleur 'm op 0.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reacher
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:11

Reacher

oldschool

Persoonlijk kan ik er wel mee leven met dit soort reacties. Ik kan me aan de andere kant ook wel indenken dat dit emoties op kan roepen.

Ik kan reacties in deze vorm nog wel hebben. Het moet natuurlijk niet extreme vormen aangaan nemen.

but I don't like you in that way
the best things in life are illegal
born to do porn!

Pagina: 1