Toon posts:

[XP] verschillende schermresolutie bij verschillende account

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Is het bij XP mogelijk om de scherminstellingen individueel in te stellen, zo wil ik graag voor mijn pa 800x600 B) draaien en voor mezelf 1024x768 8) .

Als ik nu iets verander dan werkt het door bij alle aangemaakte user accounts.

Bedankt!

  • YellowCube
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 12:28

YellowCube

Wait...what?

misschien werkt het als je verschillende hardware-profielen aanmaakt...1 voor jou waarbij je scherm op 1024X768 staat en 1 voor je pa waar ie op 800X600 draait.
Moet je even kijken bij het apparaatbeheer....

My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world


  • DJ^
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

DJ^

hmmz

Je zou het ook kunnen proberen met behulp van regscriptjes: elke keer als je pa inlogt moet ie dan de resolutie terugzetten naar 800*600 en als ie uitlogt weer terug naar 1024*768.

Welke regsetting het is weet ik niet maar kun je zelfs snel genoeg opsporen met behulp van een prog dat realtime de regwijzigingen bijhoudt.

hmmz