[C#] (goede) nederlandse tutorials

Pagina: 1
Acties:
  • 270 views sinds 30-01-2008

  • Da Union
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 14-11-2023
Hierbij een paar tutorials voor c#,
Ik dacht, het moet niet altijd van een kant komen...

Post er gerust een paar bij, vooral nederlandse zijn handig omdat daar maar een handje vol van zijn.

Hier heb ik alvast een paar links
http://www.csharp-station.com/
http://dotnet.pagina.nl/ (kan mischien wel wat nederlands bijziten)
http://www.c-sharpcorner.com/
http://www.dotnetjunkies.com/
http://msdn.microsoft.com.../976/msdncompositedoc.xml (hier kun je de .NET framework SDK downloaden, daar zit een complier en zodat je je fraaie progies ook aan het werk kan zien ;)

Ik hoop dat ik hiermee iemand geholpen heb

PS. ik zoek nog nederlands tutorials

[ Voor 3% gewijzigd door Da Union op 12-01-2003 21:02 ]


  • stylee
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 04-09-2021

stylee

blah zeg ik je

Bedankt,

mischien iets voor de FAQ?

(niet dat ik het nodig heb, maar namens alle n00bs :P)

  • mOrPhie
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20-08 15:04

mOrPhie

❤️❤️❤️❤️🤍

Niet nederlands, wel erg handig:

http://www.gotdotnet.com/team/csharp/

Ook voor de laatste ontwikkelingen een erg leuke site :)

Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.


  • Freak_NL
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 20-07 09:47
De .NET SDK manual is erg volledig vergeleken met veel programeertalen. Als je eenmaal een beetje wegwijs in de manual bent is er weinig wat je niet kan vinden. (CTRL+ALT+F3: use the search! en filter de examples op C# only, zodat je niet telkens over de VB zooi hoeft te scrollen) Hij staat in je startmenu gelinkt. Ook niet Nederlands, maar wel duidelijk.

Nadeel: die handleiding is compleet ingegoten tussen de ActiveX rommel.. :( Erg irritant als je Windows XP vanuit Linux i.c.m. VMWare gebruikt (ActiveX widgets zonder hardware acceleratie zijn om te huilen). Gewoon XHTML was leuk geweest, maar goed. Overigens is CTRL+ALT+F3 niet echt bruikbaar als shortcut voor een Linux gebruiker met VMWare, ik beland telkens op tty3 :P

  • hwschuur
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 07-11-2024
Maar ehm... Weet er iemand een goeie online (nederlandse!!) tutorial van C#?
Of in 't Engels, maar dan wel btj simpel uitgelegd?? B)

  • Priet
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:06

Priet

To boldly do what no one has..

Is er ook een site bij die kort en helder uitlegt wat het verschil tussen C++ en C# is?

"If you see a light at the end of a wormhole, it's probably a photon torpedo!"


  • djluc
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 21-08 18:29
Ik vind dit een erg goed initiatief mr Union!
Zeker omdat normaal gesproken je al meteen een opmerking krijgt als RTFM o.i.d. als je naar een tutorial vraagt.

  • tomato
  • Registratie: November 1999
  • Niet online
Priet schreef op 27 May 2003 @ 23:05:
Is er ook een site bij die kort en helder uitlegt wat het verschil tussen C++ en C# is?
Nee, want dat is niet kort en helder te doen. Je kunt ze beter niet met elkaar vergelijken want ze lijken totaal niet op elkaar. Je kunt eventueel wel C++ met Managed C++ (.NET C++) vergelijken.

  • Johnny
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22-08 21:11

Johnny

ondergewaardeerde internetguru

tomato schreef op 27 May 2003 @ 23:23:
[...]

Nee, want dat is niet kort en helder te doen. Je kunt ze beter niet met elkaar vergelijken want ze lijken totaal niet op elkaar. Je kunt eventueel wel C++ met Managed C++ (.NET C++) vergelijken.
Als je ze niet kunt vergelijken kun je toch de verschillen weergeven, waar ze voor bedoeld zijn waar je beter C++ kunt gebruiken in plaats van C# enz...

Aan de inhoud van de bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend, tenzij dit expliciet in dit bericht is verwoord.


Verwijderd

zou iemand dat dan misschien kunnen doen want daar ben ik ook wel benieuwd naar.. en ben nog geen enkele site tegengekomen die dat eigenlijk een beetje uitlegd.

  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 20-08 11:40

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Verwijderd schreef op 27 May 2003 @ 23:41:
zou iemand dat dan misschien kunnen doen want daar ben ik ook wel benieuwd naar.. en ben nog geen enkele site tegengekomen die dat eigenlijk een beetje uitlegd.
Een stukje van de uitleg staat op http://www.csharphelp.com/archives/archive138.html

Echter, als je op google gaat kijken, zie je al dat er ontzettend veel verschillen besproken worden (en dus ook zullen zijn)

Verschillen tussen C# en C++ zijn dan ook niet zo 1-2-3 aan te geven.

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


  • hwschuur
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 07-11-2024
Maar een eh... Nederlandse C# Tutorial (of simpel Engels)?

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 01:57
Even zoeken op Google. Als er al zijn, zal je zo zo wel vinden.

Echter, ik vermoed dat ze zeer dun gezaaid zijn. Als je 't perse in het nederlands wilt leren, kan je altijd ook een nederlands-talig boek kopen. Echter, de ervaring leert me dat die meestal niet zo goed zijn als de engelse. (Als het boek v/h engels naar het nederlands vertaald is , that is).

Een beetje moeite doen om zelf iets op te zoeken mag wel. Ik zie dit topic enkel maar verzanden in een opsomtopic.

https://fgheysels.github.io/

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.