Toon posts:

canon s4500 print quality

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb windows XP op m'n pc en heb een canon s4500 printer. Een aantal dagen geleden heb ik kleuren prints gemaakt op high quality paper. Hierbij gebruikte ik ook instellingen uit een keuze menu (5 opties) over de printsnelheid en de print qualiteit. Dit leverde een aanmerkelijk beter resultaat op en ik zou deze graag weer zo gebruiken. Ik kan ze echter niet terug vinden en m'n computer heeft ze ook niet onthouden. De instelling die ik bedoel is dus niet die te vinden is in de printer preferences, die gaat van custom, draft, standard naar high... ( http://www.canon.com.au/s...BArticleForm&File=KB00181 )

Wie weet er waar ik deze settings kan terug vinden?
tnx !

Van Canon Nederland kreeg ik deze mail terug:
Geachte klant,
De instellingen kunnen uitsluitend worden geregeld in de eigenschappen van de printerdriver en dan onder printer preferences. Een andere oplossing hebben wij niet voor u.
Met vriendelijke groet,
Helpdesk

  • Turismo
  • Registratie: December 2000
  • Nu online
volgens mij bedoel je de Canon s450
hier vind je die instellingen in je "control panel" en dan "printers and faxes"
en rest zie je pic maar

Afbeeldingslocatie: http://picserver.student.utwente.nl/getpicture.php?id=41871

Gamebak Look Behind you, a Three Headed Monkey!


Verwijderd

Topicstarter
De canon s4500 is dezelfde, maar kan ook A3 printen...
De settings onder printing preferences en printer properties heb ik ook gevonden, alleen zijn dat niet die ik bedoelde. Toch bedankt voor de moeite!
Hier een scan van twee prints (met beide printer settings op high res. zoals hierboven aangegeven, hetzelfde papier enz..) Toch nogal een verschil in resolutie !
Kunnen die instellingen voor printsnelheid en quality niet ergens in winXP zelf zitten?

Afbeeldingslocatie: http://marconi.mine.nu/stuff/print-quality-web.jpg

Verwijderd

Topicstarter
mensen met een canon printer die dit probleem herkennen...? :?