AMD athlon XP 0,13 micron? throughbred?

Pagina: 1
Acties:
  • 36 views sinds 30-01-2008

  • OCISCOOL
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-07 12:06
Hoi,

Ik krijg het maar niet voor elkaar om er achter te komen hoe het nou precies zit met de athlon XP procs. Ik was van plan om een 2000+ te kopen. Ik wil alleen wel graag een 0,13 micron en als het kan ook een tbred (A , B ???) core.

Is dit mogelijk of is de 2000+ niet met deze spec uitgebracht en moet je daarvoor de 2200+ hebben (daarvan weet ik zeker dat ie de tbred core heeft en 0,13 micron is).

Kan iemand mij vertellen hoe het nou precies zit de hele rim ram van throughbred, 0,13 / 0,18 micron procedee, standaard unlocked ja of nee en hoe kan je dit zien?? Bij de TB kon je veel aflezen van het serie nummer kan dat bij XP ook??

dan zijn er nog van die vage verhalen dat 2100 en 2200 niet zijn te oc'en spookverhalen of......

Ik denk dat er wel meer mensen graag duidelijkheid willen want is zie nergens hierover een duidelijke uitleg.

alvast bedankt.

  • TrasherXL
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21-11-2025

TrasherXL

Bicky burger for life

core TBred is rechthoekig

ASUS Commando | Core2Duo E6600 @ 3Ghz air-cooled | Geforce 8800GTX | Raid-0 | 4 GB DDR2-800


  • T1eA
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 02-04 09:41

T1eA

Browser

De proc info staat nie op de core maar op een zwarte sticker onder de core en zoals al eerder gezegd is de core rechthoekig.

[ Voor 5% gewijzigd door T1eA op 08-01-2003 11:36 ]

ICT G33K


  • OCISCOOL
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-07 12:06
Ok voor het throubred verhaal kan je dus kijken naar de vorm van de core, is deze vierkant dan is het een ouden, is deze rechthoekig heb je een tbred te pakken. Dan tbred A en B is er een merkbaar verschil? En staat dat ook op die sticker.

ik neem aan dat de tbred altijd 0,13 micron is.

Van af welke rating bestaan er tbreds en bestaan er ook 'oude' cores die wel op 0,13 micron zijn gebakken?

Hoe zit het met het standaard unlock verhaal (of is er een guide oid).

  • OCISCOOL
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-07 12:06
Er is dus niemand die weet hoe het zit... geen AMD kenners onder ons? Gewoon een wazig zooitje?

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Niet kicken binnen 24 uur.. Zie de FAQ Forumgedrag.

Alles wat je vraagt is wel gewoon met enig vooronderzoek terug te vinden.. Hier heb je vast een paar inkoppertjes :)
www.amd.com
www.tweakers.net
Technische PMG FAQ
[google=differences between palomino thoroughbred]
De FAQ in Die-Hard Overclocking & Cooling
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.