Toon posts:

[ACCES <-VB-> EXCHANGE/OUTLOOK] koppeling troubles

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik krijg een paar functionaliteiten niet voor elkaar.

Te beginnen, ik wil vanuit MS ACCES met VB items aanmaken in OUTLOOK.

Toepassingsvoorbeeld, ik wil vanuit access een contactpersoon toevoegen aan een public adress folder.

Helaas kan ik niet een script hiervoor vinden. Ik ben er niet helemaal uit hoe ik dit moet doen. Ik heb geprobeerd dit via CDO te doen, maar dit lukte mij niet. Dingen uit OUTLOOK halen gaat wel makkelijk want daar kan ik de Exchange database aan koppelen. Dus dacht ik leuk data via de koppeling in OUTLOOK te gooien, maar indien ik items aanmaak in de database komen ze niet goed in OUTLOOK, waarschijnlijk omdat je een object moet aanmaken?

Dus daarom vraag ik hier voor tips, links of voorbeelden.... en we zullen weer dankbaar hiervoor zijn _/-\o_

  • Postman
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-08 20:11
http://www.slipstick.com/dev/database.htm
http://www.experts-exchan...ual_Basic/Q_20285629.html
http://www.google.nl/sear...vb+outlook+connection&lr= (Google search string)
Heb er geen verstand van, dus heb het ook niet gelezen. Leken we wel 2 redelijke oplossingen.

Verwijderd

Topicstarter
De google string die ik had gebruikt kwam ik niet tot een goede pagina. Ik lees de pagina's ff door... thanks. Mocht ik er niet uitkomen dan geef ik even weer een gil. ;)

Verwijderd

Topicstarter
Gil is niet nodig geweest.....

Oplossing gevonden... ik heb tijdens de rit ook een site aangedaan met mooie voorbeelden voor exporteren tussen Office programma's. De oplossing voor mijn probleem zit er ook tussen.

http://www.helenfeddema.com/CodeSamples.htm

Goede codeuitleg erbij!