Toon posts:

Slix is echt stiller dan Shuttle SS51G?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Een tijdje geleden heb ik een Creative Slix gekocht en ik ben zeer tevreden over het systeem, mede omdat het super stil is.

Even later koopt mijn broertje een Shuttle SS51G in de veronderstelling dat dat exact hetzelfde systeem is. Maar die Shuttle maakt echt een pleurisherrie! :(

We hebben elk dezelfde harddisk en videokaart erin zitten.

Is dit toeval of is de Slix echt stiller dan de Shuttle???

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Ik zou zeggen: zoeck de specs van de bakken op en je weet het.

  • tweakerbee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 10-08 17:33

tweakerbee

dus..?

Zitten er nog verschillende CPU koelers op?

You can't have everything. Where would you put it?


  • _-= Erikje =-_
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 06-07 14:29
slix is vloeistofgekoeld geloof ik

  • dikiedik
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 08-04-2025

dikiedik

de verkeers ont regelaar

ik d8 dat de shuttle d.m.v. een heatpipe gekoeld werd :? zou dus stiller moetten zijn, wat voor voeding hangt er in die kastjes dan ???

ride on


Verwijderd

Topicstarter
Tja, ik weet het nu effe niet meer want die ene staat al bij mijn broertje.

Ik heb ze allebei in elkaar gezet en ze hadden allebei een heatpipe i.c.m. 1 fan. Ik zal ze nog eens openschroeven om te kijken of de fans anders zijn.

Ze zijn volgens mij helemaal hetzelfde, de specs zijn ook identiek. Voeding is 200W. (zie http://www.slixpc.com en http://us.shuttle.com/specs2.asp?pro_id=76)

Ik ben bang dat de ene gewoon lawaaieriger is dan de andere...

Verwijderd

ik heb ook een Shuttle SS51G, maar die van mij maakt zeker geen herrie, hij is stiller dan een "normale" pc imo
Pagina: 1