Toon posts:

[SONY DVD] DVP-S7700 Levert te veel groen in films

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers NOG een Goed nieuwjaar :D

Oke over mijn probleem.

Sind ik een nieuw scherm heb waar ik TV-Games-DVD's enz op kijk is mij opgevallen dat mij DVD speler te veel groen geeft bij het afspelen van films.
Dit irrieteert me behoorlijk en ben der dus niet blij mee :(
Hoewel ik met mijn vorige TV er geen last van had is het nu zeker aanwezig. EERST dacht ik dat het aan mijn nieuwe scherm lag maar dat is niet waar aangezien ik dvd's via me pc heb afgedraait en daar ziet het beeld er priema uit voor zijn doen dan want software matig is waardeloos vergeleken met de dvd speler :(!
Ik heb de bekabeling ook al vernieuwd en dat mocht niet baten en het zijn goede kabels Profigold Oxy Pure serie Svideo

de dvd speler is wel doorgelust via een 5.1 vesterker die al het beeld binnen krijgt en dan door sluist naar het scherm. DEZE heb ik ook voor de test er tussen uit gehaald waarbij het beeld onverandert bleef.

HET probleem is ook dat het scherm wel af te stellen is maar zeer beperkt en ik kan met geen mogelijkheid groen minder dominant instellen.

het is ook het best merkbaar in DONKERE senarios waardoor donkere plekken donker groene pixels laten zien.

Ik hoop dat er eventeueel een mogelijk heid is om dit probleem op te lossen vind het vooral vreemd omdat het bij de vorige TV prima werke en nu oppeens slecht is snap er niks van!