Toon posts:

[win2k] Traag afsluiten van Windows na install virusscan*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik het het volgende probleem.

Na installatie van Norton Internet Security of McAfee Virus Scan, duur het vrij lang voordat windows is afgesloten. Zonder deze toepassingen gaat het als een trein. Hoe komt dit, en wat kan ik doen om het te verhelpen.

Ik gebruik Windows 2000 Prof op een PIII 600 met 512 MB intern geheugen.

  • dominic
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 21-08 19:07

dominic

will code for food

Lijkt me logisch, de meeste Pc's worden wel wat slomer op verschillende gebieden door gebruik van virusscanners.. Ik heb verder dan ook geen oplossing voor je helaas. (tja, of mcafee er vanaf gooien :P )

Download my music on SoundCloud


Verwijderd

Zou je dit voortaan tussen [] in de topictitel willen zetten, zie ook Windows Operated Systems - Policy - Updated 4-10

Ik zal even een modje vragen of hij het kan veranderen :)

  • digital8
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 05-01 10:52
Het kan zijn dat ergens in de opties aan staat dat hij bij het uitschakelen van je PC eerst je HDD (e.d.) moet scannen..., dan zou het idd langer duuren voordat hij uit gaat