nee, maar je topictitel duidelijker maken en daarvan een soort samenvatting van je topic maken helpt wel heel erg goed. Van die titel bak je namelijk erg weinig. Hij is ook weer niet zo slecht dat je er commentaar op krijgt, dus wordt je topic niet constant in de lucht geschopt.
Een betere titel:
"Lost een BNC kabel de refreshrate-bug met een GF2 op?"
Later in het topic kan je naar de prijs ervan vragen. (overigens is het natuurlijk niet zo dat dat het oplost, want het is een driverprobleem

).
4x kicken is uit den boze. Wel mag je je topic na 24u weer eens onder de aandacht brengen door er een reply bij te zetten

. Je kan een modje je titel ook even laten wijzigen (ik kan het niet

)
Verder sluit ik me volledig aan bij deze twee (goeie) tips:
Predator schreef op 30 december 2002 @ 15:49:
[...]
een aangenamere stijl zou wel helpen
zo iets:
Ik heb nu een geforce 2 gts met een iiyama a702HT.
Mijn monitor heeft zowel RGB als BNC in.
Ik draai nu XP en heb erg veel hinder van de refreshrate bug, want normaal draai ik 1024*768 @ 100 hz maar dan alleen @ 60 hz.
Maar nu heb ik begrepen dat ik met een BNC kabel, het hele probleem opgelost en dat ik dan weer @ 100 hz kan werken.
Ik heb een paar vragen:
Klopt dat ?
Wat kost een normale bnc kabel, want ik zag ze voor 100 piek en dat vond ik een beetje erg veel .
Wekkel schreef op 30 december 2002 @ 15:49:
BNC kabel en refreshrate-bug...
Dit als voorbeeld?
Je post is redelijk informatief, maar je einzin niet. Nooit 2 vragen achter elkaar of in een zin zetten. Mensen herinneren zich namelijk alleen de laatste vraag. Aangezien lezen niet de beste eigenschap van vele tweakerts hier is, kan je je info het beste zo gestructureerd aanbieden. Geduld hebben is ook een vereiste.
je topic is dus wel ok, maar het kan veel beter en aantrekkelijker gemaakt worden

. Vooral je titel en je stijl kunnen beter en veel duidelijker en prettiger leesbaar
[
Voor 71% gewijzigd door
JvS op 30-12-2002 16:10
]