Toon posts:

Geen helpdeks ?

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Het delen van informatie over het hoe en wat ? is dat niet bij uitstek DE plaats om te zijn als je vast zit met iets ????

  • GGS_VR6
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

GGS_VR6

Oranje!

Hmm, ksnap het niet helemaal

T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›


  • chem
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 15-05 11:47

chem

Reist de wereld rond

LINUX <> PDC gok ik.

Klaar voor een nieuwe uitdaging.


  • blackd
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023


  • Bergen
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 05-05 10:41

Bergen

Spellingscontroleur

Verwijderd schreef op 29 december 2002 @ 21:01:
Het delen van informatie over het hoe en wat ? is dat niet bij uitstek DE plaats om te zijn als je vast zit met iets ????
Kijk, we willen je best helpen hoor :) Maar je mag zelf eerst best even wat proberen en de search gebruiken om te kijken of iemand misschien hetzelfde probleem heeft gehad.

Stel dat hetzelfde probleem al eerder voorbij is gekomen, dan zouden we nu dus alles nog een keer moeten uitleggen. Dan krijg je toch 2 precies dezelfde topics? Lekker nutteloos.

Daarom: eerst zelf proberen. Als je niet uit komt, vertel hier dan wat je hebt geprobeerd, geef zoveel mogelijk informatie over versies etc etc en dan kijken we ff verder :)

Succes ;)

Verwijderd

Zie blackd. Daar is de plek om dit soort dingen te bespreken. Maar als dat over het slotje gaat in LINUX <> PDC denk ik dat de sluitmessage duidelijk genoeg was.

In [rml]-=[ Nieuw in NOS? Eerst dit lezen! GEEN HELPDESK! ]=-[/rml] staat beschreven wat er van een topicstart wordt verwacht.

Op slot.

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 29-12-2002 21:40 ]

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.