Toon posts:

RCT versus RCT2

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Na een beetje uitgespeeld te zijn in deel 1 met aanvullings sets, kwam daar eindelijk deel 2, nu, in bezit van deel 2 is het verschil ver te zoeken. Zelfde opzet, zelfde achtbanen, nieuwe attracties waren al te downloaden. :*)

Wat is het voordeel van RCT2 ten opzichte van deel1? :?

Andere Engine? Graphics zijn hetzelfde. Meer opties? valt hard tegen. :'(

  • Cubix
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Beetje meer van hezelfde; fans zullen het wel warderen!

  • Rafe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 27-06-2025
Game engine kan hogere resoluties aan :)

Verwijderd

Topicstarter
laten we het hopen, anders ben je mooi ge...... voor 49,95 euro 8)7

Verwijderd

Ik vond het ook tegenvallen ja, het is gewoon een uitbreidingspakket..

Verwijderd

Volgende keer eerst de reviews lezen.... daar stond dit al in.

  • CJ
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

CJ

(overleden)
Ik zou zeggen, lees deze topics er eens over na en je weet genoeg:

Rollercoaster Tycoon 2
Rollercoaster tycoon 2, deel 2

:7

Technical PR Officer @ MSI Europe. My thoughts and opinions may not reflect the ones of my employer.


  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Het is gewoon weer zo'n uitgemolken spelletje. Deel 1 is leuk, de eerste addon ook nog wel. Maar daarna.. gewoon allemaal van het zelfde.
Tja, voor mij was het wel voldoende om weer een week RCT verslaafd te zijn, aangezien je normaal gesproken niet zo snel een oude game uit de kast pakt. ;) Maar als je RCT al hebt, is het inderdaad weggegooid geld ja..

🌞🍃


Verwijderd

vind hem iets moeilijker dan RCT 1, Geld verdienen gaat als een trein in deel 1 :D in 2 is het wat moeilijker

  • _Mithrandir
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 26-11-2024

_Mithrandir

tOOt TooT

Toen ik voor het eerst RCT2 dacht ik is dit wel goed lijkt wel op een uitbreiding voor 1. En toen vond ik het aantal levels nogal tegenvallen :(. Dus ik ff zoeken op internet en jahoor kun je alle levels van RCT 1 downen en in 2 zetten dus een uitbreidings als het ware ervan maken.

Verder word ik ook helemaal gek van die sixflag reclame.
En de enige serieuse verandering die merkbaar is in het spel is dat je de scenery boven op elkaar kunt zetten 8)7 oftewel ik was na 1 jaar op RCT 1 uitgekeken en na 1 maand op RCT2.

De makers hadden dus wel iets orgineler mogen zijn

At dawn on the fifth day look to the east


Verwijderd

Zijn hier niet al zat genoeg topics over??

  • Da Union
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 14-11-2023
besturing een beetje makelijker, paar 8banen, hogere resolutie, 50 Euro,
hoor ik daar iemand kazaa roepen?

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:31
Da Union schreef op 29 december 2002 @ 18:55:
besturing een beetje makelijker, paar 8banen, hogere resolutie, 50 Euro,
hoor ik daar iemand kazaa roepen?
Bij dit soort spellen geef ik de mensen gelijk die dit zeggen...
Er is gewoon te weinig veranderd om er weer de volle pond voor te betalen. Je gaat ook geen auto kopen, omdat ie betere wielen heeft, die zet je er dan gewoon zelf onder. Een add-on was dan ook meer op z'n plaats geweest deze keer. Maar RCT2 wordt wel goed verkocht, dus de ontwikkelaar zou dan wel gek geweest zijn als ze niet de volle pond vroegen...

The devil is in the details.


  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Da Union schreef op 29 december 2002 @ 18:55:
besturing een beetje makelijker, paar 8banen, hogere resolutie, 50 Euro,
hoor ik daar iemand kazaa roepen?
Besturing makkelijker? :? :?
Daar heb ik dan niks van gemerkt :o

Verder kun je in RCT2 weer niet precieser draaien dan 90graden, en kijk je qua hoogte ook altijd in dezelfde hoek, waardoor je gewoon vaak dingen niet kan bouwen of zwaar verkeerd schat. Dat vond ik een van de irritantste dingen uit RCT1, wat in RCT2 onveranderd is. :o

Vreselijk irritant :( Oke, als ze dat zouden fixen zou het spel ook zwaarder worden, maar dat is toch heel normaal als er een tweede deel van een spel uitkomt. :o

🌞🍃

Pagina: 1