[XP] Hoe weer beeld? Videokaart uitgeschakeld in App.beheer

Pagina: 1
Acties:

  • lordsnow
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-08 11:29

lordsnow

I know nothing

Topicstarter
Ik heb hier iemand die heeft de videokaart in haar notebook gedisabled in Apparaatbeheer. Het TFT scherm gaat dus uit na de WinXP logo.

Opstarten in veilige of VGA modus kan het probleem ook niet verhelpen.

Wie weet hoe ik weer beeld krijg? Waar wordt deze instelling bewaard?

Er kan desnoods (tijdelijk) WinXP geinstalleerd worden op D: waarna bestanden op C: aangepast kunnen worden of zo.

  • 4AMD
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 01-01-2022
Je kunt tijdelijk een externe monitor aansluiten en de instelling in orde maken. Of op een andere Windows XP computer kijken waar de instelling staat en hoe je die bereikt met behulp van het toetsenbord, dat opschrijven en heb 'blind' weer aanzetten op die notebook. Verder blijft een herinstallatie of een installatie eroverheen mogelijk, maar dat is niet de voorkeursoplossing. Succes!

  • NexuZ
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 08-07 22:20
Wie zet zijn videokaart ook uit, maar goed. Met Safe mode zou het moeten lukken.

  • lordsnow
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-08 11:29

lordsnow

I know nothing

Topicstarter
hedskes:
Ik denk niet dat aansluiten van een externe monitor helpt... de *videokaart* is gedisabled.
Dat 'blind' weer aanzetten heb ik ook al aan zitten denken.

BronX:
Tsja... blijkbaar was 't voor een leek logisch om de videokaart van je NB te disablen als je beeld op je TV wilt. En zoals ik al zei.. met Safe Mode blijft het beeld gewoon zwart.


Iemand nog meer suggesties? Please!?