Win XP foutcode 7

Pagina: 1
Acties:

  • svanzon
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 07-09 23:10
Hoi allemaal,

ik wilde nu winXP installeren en gebruikte de installatie diskettes. Maar dat lukte niet want ik kreeg steeds "foutcode 7".

Verder heb ik ook al verschillende diskettes geprobeerd om de opstartbestanden op te zetten maar dat werkte ook niet. Verder kan ik ook niet via de cd opstarten omdat de pc dat niet ondersteund. De pc is ook al verscheidene keren geformateerd geweest dus er staat helemaal niks meer op.

Ik heb hier op het GoT en bij Microsoft al gezocht maar kon niks vinden. Verder ook nog een hele tijd op google gezocht maar kon zo ook niks vinden.

Verdere details over soort hardware kan ik nog niet geven maar daar word aan gewerkt. Verder hoop ik dat ik jullie alle benodigde informatie heb gegeven.

SvanZon

  • brammus
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

brammus

PATGOD

Kan je wel opstarten met een gewone bootflop en dan je CDROM benaderen ?
Dan kan je via de dir \I386 op de install-cd winnt.exe starten, en dan begint de installatie vanuit DOS vanaf de CD...

Maar het zou idd helpen om je systeem configuratie te vermelden, en wanneer de fout nu precies optreedt...

PC-Specs
"...You may feel a little sick..."