Kicking the darkness 'til it bleeds daylight
Euhm... heb um ook hier. Moet zeggen dat ik hem weinig gebruik om mee te praten tijdens een spel maar meer als koptelefoon.
Verder is de kwaliteit redelijk en de software wel goed. En met potjes UT is het in teamverband best handig.
Verwijderd
super, Mijn hele clan heeft er en dan werkt het echt goed. Je kan heel goed met elkaar praten en als coach is het erg makkelijk omdat je tegen personen appart kan praten.
Gewoon kopen
Gewoon kopen
Verwijderd
vin het zo zonde dat ik dan van die koptelefoon gebruik zou moeten maken terwijl ik hier een super sony koptelefoon heb.
prima ding
hij zit heerlijk op me hoofd, mic is goed verstelbaar, snoer is niet te kort en geeft prima sound bij games en je bent duidelijk verstaanbaar, enige nadeel vind ik is als je muziek aan ut luisteren bent, dat duidelijk niet via dat ding moet doen klinkt voor geen meter
You can take a picture of something you see. In the future, where will I be?
Verwijderd
dat hoeft niet, je kan gewoon je eigen koptelefoon er op aan sluitenOp dinsdag 04 juni 2002 14:03 schreef Cra5hKrE8OR het volgende:
vin het zo zonde dat ik dan van die koptelefoon gebruik zou moeten maken terwijl ik hier een super sony koptelefoon heb.
Verwijderd
Waarom zo'n oud topic omhoog halenOp dinsdag 04 juni 2002 13:51 schreef Mudster het volgende:
Goed
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.
![]()