Portforwarding of subdomein

Pagina: 1
Acties:

  • Evilbee
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 08:51
Ik ben sinds kort bezig om een 2e webserver aan de praat te krijgen op mijn netwerk. Deze wil ik ook koppelen aan het internet doormiddel van een subdomein of door middel van een andere poort (bv 81).

De 2e server hangt niet direct aan het internet, maar op een intern netwerk wat niet benaderbaar is vanaf het internet.

Wie weet hoe je dit kan doen met de apache webserver??

LinkedIn - Collega worden?


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22:47

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Een portforward op de firewall.

Is toch niet zo moeilijk :?

Braaikamer - Smoke&BBQ


Verwijderd

gewoon de firewall op een andere poort (idd bijv 81) laten draaien en deze poort van de firewall forwarden naar je Apache server.... Staat ook in de FAQŽs geloof ik

  • vandijk
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 15-08 13:00
Je kan ook de server voorzien van een extra domein en requests naar dit domein dmv mod_proxy laten forwarden naar je 2e server. evt een aparte server neerzetten die reverse proxy doet voor je bestaande en nieuwe domein.

Niets is zo onhandig als het aan je klanten uitleggen dat ze http://www.mijndomein.nl:81 moeten intypen

[ Voor 20% gewijzigd door vandijk op 18-12-2002 15:17 ]

Canon cameras en lenzen. Elinchrom flitsers, Lowepro en Pelican tassen/koffers. Polestar 2