Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[iPanel]Stuttermod werkt niet

Pagina: 1
Acties:

  • tomvleeuwen
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 26-08-2024
Ik heb een P4S533 en een iPanel deluxe.
Ik heb de stuttermod uitgevoerd
Nu blijft hij nog steeds even hangen bij autoupdate :(
Als ik op een knopje druk, blijft mijn pc net zo lang hangen tot ik hem weer los laat, ook na het uitvoeren van de mod (hoort dat zo?)
Ik heb hem volledig volgens het schema gebouwd en ook een keer de kabel omgedraaid(mb-ipanel kant verwisseld), toen werkte het mode knopje helemaal niet meer. Hij gaf wel de status goed weer en stutterde niet meer.(kon geen andere waarde selecteren dus bleef op FF staan)
Zou een kleinere condensator nut hebben?
Of is er een andere oplossing voor het probleem
(of moet ik hem gewoon weg gooien :+)

Edit: Ik heb een iPanel versie 1.02

[ Voor 3% gewijzigd door tomvleeuwen op 17-12-2002 16:41 ]

Online LED calculator


Verwijderd

ik had zo'n ding op een ouder P3 (CUSL-2c) bord en daar werkte het altijd goed zonder hikken (oftewel gewoon de temp op en neer en zo)
Nu heb ik een nieuwer bord (TUSL-2) met P3-1400 en daar hikt ie wel

Als je de refresh uitzet in de bios (hardware monitor) dan is het wel over, alleen dan moet je weer met de hand op het knopje drukken om veranderingen te kunnen zien.

De basic en de De Luxe, doen beide hetzelfde dus daar ligt het ook niet aan.

wel een beetje jammer want ik vind het wel een leuke/handige add.

Asus mailen met zn allen dat ze dat is oplossen lijkt me het enige :p

  • OverSoft
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 27-11 22:25
HINT

[qoute]
If after applying the mod the stuttering is reduced but still there try decreasing the value of the capacitor to maybe 0.47nf (471K).
[/quote]

Lezen is een vak

  • tomvleeuwen
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 26-08-2024
Jah maar hij is naar mijn idee is hij dus NIET 'reduced', daarom vraag ik het ff

Online LED calculator