[subwoofer]passief of actief?

Pagina: 1
Acties:
  • 52 views sinds 30-01-2008

  • Fireman
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 21-10-2025

Fireman

We talk about luxury problems

Topicstarter
Ik heb een stel twee-weg speakers en als ik die aan zou willen vullen met een subwoofer. Om zo het krachtige laag van de TV/film/filmmuziek tot zijn recht te laten komen. Hoe moet/kan ik 'm dan het beste aansluiten. Actief of passief?

passief de twee draden bij mijn huidige speaker kabels steken op de achterkant van mijn amp

OF

actief de pré-out van mijn amp gebruiken en de versterker in de subwoofer het werk te laten doen.


Ik wil 'm ,waarschijnlijk, dan niet direct gebruiken om mijn muziek aan te vullen maar de muziek en de geluidseffecten van de TV/film.

Kan het überhaupt passief als ik o.a. denk aan een peerless xt-10 of zo iets (zonder actieve module)


Oja ik heb een REGA amp type MIRA (vrij krachtige versterker. alleen maar 1x kanaal link & rechts voor speakers

Ene ik hoop dat Wekkel ook even reageerd.

Naim Audio SN2 + NDX + Soup (accuton/Thiel)


  • Raymond
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11-08 13:50
3 sub topics zijn wel weer genoeg op een dag :P

Het enthousiasme is weer groot onder de AV'ers, zie ik :)

Je vraag is/wordt al beantwoord in één van de lopende topics, bovendien is actief vs passief al een vrij uitgebreid besproken onderwerp op GoT

Dit topic is gesloten.