Toon posts:

allied data router (NAT) & VPN

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Allen,

Ik heb een Allied Data router ingesteld voor NAT. Al mijn internet verkeer werkt (browsen, internet etc..) behalve een VPN naar mijn werk krijg ik niet aan de praat.
Ik heb port 1723 TCP geforward naar m'n interne client. Dit forwarden werkt wel voor andere services o.a. vanaf m'n werk naar huis remote desktoppen.

Voor VPN schijn ik ook port 47 GRE te moeten forwarden, maar nergens in de handleiding vind ik hier informatie over dat dit zou kunnen...heb het maar wel in het profiel toegevoegd, maar het werkt nog steeds niet. :(

Iemand anders die ook dit ADSL modempje heeft in Router mode met NAT en die dit aan de praat gekregen heeft ?

Alvast bedankt voor het lezen !

  • Xandrios
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-08 18:57
Dit verschilt waarschijnlijk per VPN client. Ik zou dus even goed dat prog bestuderen, en naar de port settings zoeken. Ik heb zo'n vermoeden dat je er een paar mist :)

Verwijderd

Topicstarter
Op de site van Microsoft vind ik deze PPTP info.

Source 0.0.0.0 to Protocol TCP Source Port 1723

Source 0.0.0.0 to Protocol Other Protocol Number 47

deze poorten zouden geforward moeten worden naar m'n interne client. Nu vraag ik me af hoe ik dat Protocol Other ga forwarden. Is geen poort nummer ofzo en het is geen UDP of TCP.