Toon posts:

Problemen onder WinXP met Cmedia

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo tweakers,

ik heb problemen met mijn onboard geluidskaart van Cmedia.
Je kunt em niet uitschakelen in de bios.
ik heb een athlon xp 2200+ een ASUS a7v333 mobo en een geforce 4 ti 4200
iedere keer als ik opstart krijg ik een blauw scherm met DRIVER_IRQL_NOT_EQUAL_OR_LESS en dan daaronder cmedia.sys.
ik krijg ook vaak blauwe schermen die aangeven dat er iets verkeerd is met win32k.sys
ik heb Windows XP er al heel vaak opnieuw opgezet maar de problemen blijven zich herhalen.Wat kan ik hier aan doen???

Alvast bedankt.

Verwijderd

Kun je er in veilige modus wel inkomen? Misschien een idee om daar de geluidskaart uit te schakelen en te kijken of je dan via de normale modus er wel weer in komt.

Verwijderd

Probeer eens de jumper te versteken zodat je SOB disabled is. Normaal geraak je dan wel zonder problemen in XP om daar dan de problemen van de baan te krijgen

( btw ik heb altijd de standaarddrivers van men geluidskaart die bij mijn mobo bijgeleverd gebruikt, want toen ik de mijndrivers wou updaten van de asussite had ik meer een rotte viool in plaats van fatsoenlijke muziek...)