Distributed.net, the only reason my computer is on right now !
-Marshal- schreef op 14 December 2002 @ 20:18:
De laatste tijd kom ik wat meer op de frontpage, en begin ik me helaas ook steeds meer te ergeren aan die menu's die automatisch uitklappen wanneer je er met je muis overheen gaat.
Bij de layout settings zag ik de mogelijkheid (bij het full abo) om dit voor de advertenties die onderaan de pagina staan uit te zetten.
Het advies in dit topic, om maar wat sneller met je muis te bewegen, vind ik nu niet echt een oplossing. Kan er geen on_mouse_click van gemaakt worden?
Er is nu eenmaal voor gekozen om het op de huidige manier te doen.
but I don't like you in that way
the best things in life are illegal
born to do porn!
Sponsers willen opvallen he? Bij abbo betaal je ervoor dat je het Onclick kan maken, dus zou oneerlijk zijn als iedereen dat opeens kan?
http://flickr.com/photos/itommy/
Oke, daar kan ik me in vinden.Reacher schreef op 14 december 2002 @ 20:22:
[...]
Er is nu eenmaal voor gekozen om het op de huidige manier te doen.
Maar het toevoegen van een extra optie om alle on_mouse_over functies bij een full-abo uit te kunnen zetten lijkt mij toch erg handig, als ik tenminste niet de enige ben
Distributed.net, the only reason my computer is on right now !
Die mogelijkheid is er al voor mensen met een abonnement
.
Professioneel Hyves-weigeraar
Waar dan? Ik zie namelijk ook alleen maar de mogelijkheid om de sponsorpopups uit te schakelen.Wouter Tinus schreef op 14 december 2002 @ 22:32:
Die mogelijkheid is er al voor mensen met een abonnement.
nvm , niet goed gelezen
Professioneel Hyves-weigeraar
Dan moet je wel de mogelijkheid hebben om een abbo te nemen... en ik ging echt niet vanuit België naar de HCC dagen komenWouter Tinus schreef op 14 december 2002 @ 22:32:
Die mogelijkheid is er al voor mensen met een abonnement.
Pagina: 1