PB audiokey onder win2k?

Pagina: 1
Acties:

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Topicstarter
Ik heb paar daagjes geleden een Packard Bell audio key gekregen bij mijn PB notebook. ding werkt goed op die notebook met het standaard OS (winXP Home). die heb ik er echter afgehaald omdat ik een verschrikkelijke hekel heb aan XP.
er staat nu win2k pro op. probleem is alleen dat die audio key nu nog maar voor de helft wordt herkend.
Het ding heeft 32MB intern geheugen, en een cardreader waar nog eens max 512MB ingezet kan worden. in windows zie je hem dus als 2 schijfstations (de 32MB intern geheugen, en een cardreader).
onder 98/XP/ ME kan ik hem wel volledig benaderen, maar onder 2k alleen de cardreader, en niet het standaard geheugen.[/ME]
Ik heb inmiddels de drivers geinstalleerd voor dat ding (zijn er alleen voor 98) maar dat maakt weinig uit, nog steeds wordt alleen de cardreader herkend.

Iemand toevallig ervaring met deze dingen en weet of ze dus volledig bruikbaar zijn in 2k, en uiteraard HOE?
krijg er binnenkort nog eentje, maar gezien ik hier enkel 2000 pro draai schiet dat weinig op natuurlijk.

btw getest op meerdere machines, alleen op een 98 en ME install werkt hij
verder niet op 2000 pro (UK) of 2000 server (SWE)

  • Raku
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 23-09-2022

Raku

Mental Aid

Suggestie: Dat ding heeft drivers nodig jah.... Nu kijk je in WinXp en kijk je welke drivers ie gebruikt.... copier dat bestand naar je win2k machine en probeer wizard hardware oid.... Kijk dan of je hem mbv dat driversbestand kunt installen... Misschien dat dat helpt :? Omdat winXP = soort win2k :P

Raku