Auto modellista

Pagina: 1
Acties:
  • 24 views sinds 30-01-2008

  • Alpha-sphere
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 14-12-2021
He ik zag net auto modellista bij de mediamarkt liggen en hij lijkt me echt vet. Is er iemand die 'm al heeft gehaald?

voor de mensen die niet weten wat auto modellista voor een game is heb ik hieronder een aantal plaatjes geplaatst. Auto modellista is een Cellshaded race game van Capcom.

Afbeeldingslocatie: http://www.gamespy.com/articles/march02/capcomround/8s.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.nintendogamenet.com/Images/automodellista/1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.nintendogamenet.com/Images/automodellista/2.jpg

[ Voor 64% gewijzigd door Alpha-sphere op 09-12-2002 19:52 ]

Assume there are no rules and it's one big free for all


  • X-t-r-e-m-e
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22-12-2025
Ik wilde hem halen, maar heb er vanaf gezien. Kijk maar op google, ff zoeken. Recenties zijn zeer slecht over het algemeen. Het spel heeft last van popup en glitches. Verder is de besturing ook matig. Oh, en geen multiplayer optievoor het toekomstige netwerk van sony.

  • DeadKnight
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 13-01 16:44
is ut op de ps2 of..?

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 01:10
Op de Playstation 2 en Xbox geloof ik :)

The devil is in the details.


  • Dinictus208
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

Dinictus208

Tele romeo

Ik vind het idee echt super.

Je maakt ook lekker makkelijk een game die soepel loopt zo natuurlijk.
Ja, ik mag dit soort initiatieven wel. Weer eens iets anders.

I could feel at the time There was no way of knowing Fallen leaves in the night Who can say where they're blowing As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning


  • M@NIC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 12-01 18:26
Mja omdat het erop gaat lijken dat dit 't algemene draadje gaat worden;
Zie SGD FAQ: Aanvullende FAQ en policies Spielerij
Indien er een discussie geopend word over een nieuwe game dan graag de startpost zo uitgebreid mogelijk maken. Denk daarbij aan de officiele website, links naar eventuele patches, officiele faqs, walkthroughs, diverse links naar mirrors om
de legale demo of legale beta te downloaden ed. Een topicstarter word verzocht zijn topic bij te houden want het uiteindelijke doel dient een soort van faq post te worden die onder deze post komen te staan. Bekijk de posts die hier SPV: Faq en Gamefaqs staan met dingen die in een startpost dienen te staan Zo zijn bijvoorbeeld opsomtopics alleen maar interessant als er uiteindelijk iets uitkomt waardoor we er allemaal iets aan hebben.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.