Toon posts:

[NWN] Wapens uitleg

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Kan iemand mij uitleggen hoe dat zit met Wapens, de sterkte van je wapens hoe dat inelkaar zit? je hebt bijvoorbeeld een wapen van 2D6 19-20/x2 :?
en hoe dat met die Critical zit, ik zit vaak de handleiding te lezen, maar snap er soms de ballen niet van, wat uitgebreid zeg dat dungeon en Dragons, Spel regels. :)

  • M@NIC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-01 11:29
Titel ff iets duidelijker gemaakt :)

  • White Dust
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 02-02 15:59

White Dust

PlaneScape: Torment

Even jouw voorbeeld er bij pakken, het eerste gedeelte, dus 2D6, de uiteindelijk toegebrachte schade zal door de PC worden bepaalt maar om je een idee te geven, als je de pen and paper D&D er bij pakt dan betekent het 2 keer rollen met een 6 zijdige dobbelsteen als ik me niet vergis, dus, bij een wapen in NWN die een waarde heeft van 2D6 zal de uiteindelijk schade tussen de 2 en 12 liggen.
Dan is 19-20/x2 extra schade, maar hoe dat precies zit weet ik niet...

Verwijderd

Critical Hit is altijd raak, of je THAC0 nou -50 is of 50. Een Critical Hit scoor je als je (in dit geval) 19 of 20 rolt.

  • The Will
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 17-02 16:05
19-20/x2 betekend dat wanneer je 19 of 20 gooit, je damage x2 wordt gedaan. Voor de rest, zie White Dust :)

There is no magic.


Verwijderd

Topicstarter
oke, bedankt het wordt me nu iets duidelijker..
Pagina: 1