Toon posts:

Hoe spam te blokkeren van Messenger?

Pagina: 1
Acties:
  • 51 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Één ding vooraf: Messenger is NIET Windows/MSN Messenger
Ik heb het over de service die wordt gebruikt (al vanaf NT4 naar ik meen) voor het weergeven van berichten tussen clients.

In werking te zien door in command prompt dit te typen:
code:
1
net send 127.0.0.1 Hello world!


Sinds ik alle porten van de router heb geforward naar mijn pc, krijg ik van die Messenger spam die gewoon random over het internet wordt verstuurd.
Nu wil ik weten welke port hiervoor wordt gebuikt, zodat ik deze kan blokkeren.
Ik wil dus wel dat de Messenger Service blijft draaien.

Hoe kan ik trouwens zie welke poorten er precies openstaan op mijn PC, zodat ik kan zien of mijn PC wel voldoende beveiligd is?

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Dit staat in de SA FAQ uitgelecht.
Software Algemeen - FAQ *oude versie!* :)

Jammer trouwens, dat die handige feature verneukt wordt door spammerts.. :{

🌞🍃


Verwijderd

Topicstarter
jaa, weet ik, maar met de workaround die in de SA FAQ staat schakel je die Messenger dus uit, en dat wil ik nou juist niet.
Ik wil weten welke port die gebruikt, zodat ik em op de router kan blokkeren, en ik de service op het lokale netwerk nog wel kan gebruiken.

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Dat staat in de link. TCP en UDP 135, 137, 138. TCP 139 ook trouwens voor normale net send berichten maar niet bij deze spemmert.

Ik zal het er in de volgende versie van de FAQ rechtstreeks even bijzetten :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Dit topic is gesloten.