Ghost van en naar USB HDD -?-

Pagina: 1
Acties:
  • 51 views sinds 30-01-2008

  • ebras
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18-02 02:07
Ik zit te denken aan een USB HDD.
Maak vaak ghost images van klanten systemen en zit dus altijd te klooien.

Mijn vraag;

Kun je een computer ghosten van en naar een USB HDD?

  • Yngwie-
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 15-03 17:01

Yngwie-

Murphy was an optimist

Er is een versie die meegeleverd wordt met een bepaalde externe USB harddisk die dat kan. Zel effe zoeken op google, weet niet zeker welk merk dat is... :+

edit:
Je zou trouwens eens kunnen zoeken naar Duse, dat is een Dos USB driver, waar het in principe mee zou kunnen zo te zien. Is te vinden op: http://www.pocketec.net/downloads/duse_4_4.zip :)

[ Voor 58% gewijzigd door Yngwie- op 28-11-2002 19:45 ]


  • eppo666
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23-03 11:58
de ghost versie bij norton systemworks 2003 pro kan dat.

heb het nagekeken en er zit een optie in voor usb 1.1/2.0 & fire wire

  • lavagiant
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 23-03-2018

lavagiant

...

Met ghost2003 werkt dat prima, er wordt gewoon een drive letter aangemaakt in dos voor je hd. Vandaag nog gebruikt werkt prima zowel voor usb als voor firewire.

  • twinkey
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 21:53
Wij gebruiken het bij klant-systemen ook voor het maken van Ghost - images, van de Boot schijf, deze zetten we dan dus op de USB Harddisk en dan branden we er een bootable cd van, met het programma Ghost erbij, dan kan je hem meteen terugzetten. Wij gebruiken een LaCie USB Harddisk van 60 GB, ik kopierde pas een bestandje van 600 MB met USB 2.0, was 10-15 seconden klaar. Rete snel dus.

Wel oppassen met zo'n schijfje want hij is erg schok gevoelig. Programma wat gebruikt wordt is Ghost 2002, 2003 zal ook wel kunnen.

Wat betreft het detecteren in dos, als dos hem ziet, dan ziet Ghost helemaal, toen ik de drivers voor USB in w2k had geinstalleerd kon je hem rebooten, en dan zag t'ie in dos de hd al. Erg fijn.

[ Voor 4% gewijzigd door twinkey op 28-11-2002 22:06 ]


  • bratos
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 09-12-2025

bratos

Meh.

ik heb n intel moederbord welke booten van usb ondersteund,
in ghost 2002 ziet ook werkelijk mijn Thumbdrive van 64 mb. (past allen geen image op... 8)7 )

eerst kijken dan zeiken


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Dit staat zeer zeker ook in de handleiding van de ghostsoftware beschreven. In het vervolg beter lezen/zoeken/kijken dus.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.